Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Fényből keresztet rajzolni a...

Fényből keresztet rajzolni a csakráinkba mit jelent, mi a célja és eredménye?

Figyelt kérdés
Kérem szépen, a kategória kedvelői írjanak!

2017. máj. 12. 12:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
79%
Megakadályozza a negatív energia átáramlását rajtad+pozitív gondolkodásra sarkall.
2017. máj. 12. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
#1! Nagyon köszi!
2017. máj. 12. 14:18
 3/16 anonim ***** válasza:
83%
Egyfajta védelemként funkcionál az adott csakra számára.
2017. máj. 12. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
80%
Ezt nem értem pontosan. Most te a LBRP elejére gondolsz, az arkangyalok előtti részre? Vagy minden csakrára külön keresztet rajzolsz?
2017. máj. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Nem tudom, hogy hogyan kell csinálni.


Pár hete vagy hónapja azt álmodtam, hogy egy régi ismerősöm, aki már évekkel ezelőtt elhunyt, odajött hozzám és azt mondta - illetve valami ilyesmit: "Eddig azt mondtam, hogy ne, de most mégis azt mondom, hogy rajzolj keresztet a csakráidra."


Azt már nem tudom, hogy "csakrádra" vagy "csakráidra" esetleg "csakrádba" hangzott el.


Azóta sem csináltam meg, de most eszembe jutott, hogy itt megkérdezzem és ezek szerint mások már hallottak erről a módszerről.

2017. máj. 12. 19:01
 6/16 anonim ***** válasza:
85%
Lesser Banishing Ritual of the Pentagram - nekem ez jutott eszembe róla, ez kezdődik valahogy így, fényből-energiából felrajzolod magadra a csakrák érintésével a kabbalista keresztet/egy kereszt alakzatot (de nem ez a teljes rituálé, és több formája is van). Olvass utána, ha érdekel!
2017. máj. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Utánanézek!
2017. máj. 12. 19:17
 8/16 A kérdező kommentje:
Akik komolyan vették a kérdést, nekik nagyon köszönöm!
2017. máj. 12. 19:18
 9/16 anonim ***** válasza:
13%
Fényből keresztet rajzolni a csakráinkba azt jelenti, hogy még azt sem tudod, miben hiszel. A csakrák létezésében a buddhisták hisznek, a kereszténység elveti az egészet. Ha keresztény szimbólumot rajzolsz a csakráidba, akkor a keresztény vallást és a buddhista filozófiát is félreérted. Hogy azt ne mondjam: meggyalázd. Ez az eredménye.
2017. júl. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
68%

Előző. Valójában inkább nézz utána, hogy pontosan miről is beszélsz, mert tulajdonképpen össze vissza zagyválsz.

Egy keresztény.


Kérdező. Van egy angyal rituálé, amiben az egész testre felrajzolunk egy fény keresztet és a négy arkangyalt is hívjuk. Ez minden csakrára és az aurára is hat, az összes energetikai és a fizikai testre is.

2017. júl. 3. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!