Kezdőoldal » Ezotéria » Jóslás » Egy látnok vörös keresztet...

Egy látnok vörös keresztet látott az arcomon, de nem tudta mit jelent. Másnap kigyulladt a házunk. Próbáltam utánanézni a keresztnek, mint jelnek az interneten, de semmit nem találtam. Szerintetek? Mindenesetre nagyon rossz volt az egészet átélni.

Figyelt kérdés

2016. aug. 14. 21:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Vörös kereszt?

(Feltéve ha igaz a történet), én sem hallottam róla.

Én hirtelen a pecsétre gondoltam.

Vannak démonok, akiknek saját pecsétje van, nézz utána hátha.

2016. aug. 15. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Ozmium42 ***** válasza:
0%

Üdv!


A kettőnek semmi köze egymáshoz. Legközelebb ne gyújtsd magadra a házat. Démonok nem léteznek, a látnokok szélhámosok.

2016. aug. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A történetem sajnos igaz,és nincs közöm a gyújtogatáshoz,zárlatos lett a villanyóra.
2016. aug. 15. 16:33
 4/7 anonim ***** válasza:
Én sötét, hosszúkás foltot szoktam látni azoknak a feje felett, akik körül valami gáz van, vagy lesz.De ez nem spontán van így, én kértem, mikor bizonyos képességemet próbáltam csiszolgatni, hogy jelenjen meg valami azok felett, akiket úgymond baj kerülget, vesztésre állnak, stb...És ezt a jelet kaptam, de mindenkinél ugyanaz.
2016. aug. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Még az is érdekes,hogy akármikor elmentem ehhez a látnokhoz,nemsokkal utána rossz dolgok történtek velem,így természetesen már nem járok hozzá.
2016. aug. 15. 20:41
 6/7 anonim ***** válasza:
55%

Végre, egy jó látnok, aki a kis dolgokat is észreveszi!

Látja arcodon a keresztet, -aminek mérete attól függ, mekkora arcod van!- de nem látja a ház égését...

Aki nem látja az erdőtől a fát...

2016. aug. 24. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ja,jó látnok...Aki szerintem a fekete mágia oldalán áll!
2016. aug. 24. 20:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!