Kezdőoldal » Ezotéria » Mágia, okkultizmus » Hol lehet online rendelni...

Hol lehet online rendelni fordított keresztet vagy pentagrammát nyakláncnak vagy karkötőnek, gyűrűként?

Figyelt kérdés
Elsősorban sátánista jelképek érdekelnek!!!

2016. aug. 15. 11:50
 1/6 anonim ***** válasza:
89%

hát a fordított kereszt a hiedelemmel ellentétben keresztenyjelkep :DD


Szent Pétert feszítették keresztre, és az őkérésére állították föl a keresztet fordítva, mert nem érezte magát méltónak hogy ugyan ugy halljon meg mint Jézus

2016. aug. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
www.boreger.hu
2016. aug. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A fordított keresztet miért köti mindenki a sátánizmushoz?
2016. aug. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#4 én is ezt akarom megtudni...
2016. aug. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nézegesd a jófogást, szerintem oda is szoktak felpakolni hasonlókat. De egyébként még Ebayen is van minden.. vagy csak beírod Googleba a keresett terméket és több millió találatot fog kidobni..


Azoknak, akik nem értik, hogy hogy lett összeköttetés a fordított kereszt, és a Sátánizmus között, csak annyit mondok, hogy a Sátánizmusnak rengeteg ágazata van, és mind máshogy magyarázza... innentől kezdve szerintem felesleges belekötni, mindenki saját vallása jelképeként hordja, esetleg sajátos jelentéssel bír az egyén számára, ezzel nincs semmi gond... legalábbis, én nem látok problémát ezzel kapcsolatban. :)

2016. aug. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 idrzsupos válasza:
Nem tudom. De ne csüggedj. Vegyél egy szimpla keresztet, aztán fejjel lefelé hordd.
2017. júl. 28. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!