Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért kapok ennyi bantast?

Miért kapok ennyi bantast?

Figyelt kérdés
Nagyon jó kislanyos felnőtt nő vagyok,nagyon kedves és jó.Csendes félénk félek már az emverektöl ,mindig feltem az emberektől egész kislany korom óta,mertmindig csak bántottak és csak negativumit vettek eszre.Nem jó közegbe,környezetbe nem jó emberek között nevelkedtem,mindig elbyomtak,ha valamit akartam volna,miert bizok meg meg is,miert vagyok pizitiv es hiszek a csodakba.Ennyit az anyon csepelt pozitiv gondolkodasrol is,en akany hanyszor is pozitivan is ha netan tan gondolkodom jo nagy pofara eses a vege.
2017. máj. 22. 23:12
 1/7 A kérdező kommentje:
Nagy igazsagtalansag az elet,az elethez szerencse kell.
2017. máj. 22. 23:16
 2/7 anonim ***** válasza:
Introvertált típus vagy. Szokd meg, hogy az emberek gonoszak, úgysem tudsz mit tenni.
2017. máj. 23. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Fish1 ***** válasza:
100%

Azért, mert félsz az emberektől. Gondolom ebben egy jó adag kisebbségi komplexus is benne van és az emberek ezt megérzik. Az erősebbekbe nyilván nem kötnek bele, mert alul maradnának velük szemben, így a gyengébbeket pécézik ki maguknak. Én is jártam így sok évvel ezelőtt és a két lábon járó céltáblákat nem kímélik...

A változás mindig belőled indul el. Ha máshogy állsz az emberekhez és határozottságot látnak rajtad, akkor nem fognak a porba küldeni néhány szóval.

2017. máj. 23. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? Még lehet hogy változnak a dolgok csak egy kicsit legyél bátrabb mert a félénk visszahúzódóak olyanok az embereknek mint a bikának a vörös posztó.
2017. máj. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért mert életed során a gyermekkori traumáid és konfliktusaid köszönnek vissza.


Fel kell dolgoznod a gyermekkorodat hogy ne az emberek gonosz oldalát vonzd


Ha van pénzed fordulj pszichológushoz. De csakis olyanhoz aki nagyon jó!

2017. máj. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Lakhelyfüggő a helyzeted. Milyen helyen élsz? Szerintem lehet hogy a lakóhelyeden nen tudnak elfogadni vagy rosszabb esetben a lakossag jelentös része rosszindulatuak egymással. Biztosan lehetnek különbségek a települések között, ha valakit nem tudnak elfogadni nem kell vele szóbaálni.
2017. máj. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2017. jún. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!