Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hisztek a bevonzásban?

Hisztek a bevonzásban?

Figyelt kérdés
ha igen, miért, ha nem, miért nem?
2010. máj. 17. 18:46
1 2
 1/20 anonim válasza:
49%
Igen, hiszek... ha nem a toronyórát akarom láncostól, akkor kb úgy 4 hét múlva eljön nekem a kívánságom...csak tényleg akarni kell, és pozitívan hozzáállni.. ez a titok!
2010. máj. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Igen hiszek. Ajánlom mkinek Michael J. Losier - Így működtesd a vonzás törvényét!
2010. máj. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim válasza:
5%
igen. azelentétek vonzákegymást. kivéve te és ez a kérdés.
2010. máj. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
te meg először tanulj meg írni, utána irkálj bárhova is nyilvánosan ;)
2010. máj. 17. 19:01
 5/20 anonim ***** válasza:
mi az a bevonzás?
2010. máj. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim válasza:

én Rhonda Bryne könyvét/filmét ajánlom.

nekem segített :)

2010. máj. 17. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim válasza:
Igen!Olvastam erről tavaly és nagyon furcsán alakult a párkapcsolatom a volt barátommal.Abban hittem,hogy együtt leszünk,így is lett,csak nem helyesen fogalmazódott meg bennem a dolog és szétmentünk.De aztán bíztam benne,hogy szeret és novemberben elterveztem,hogy még a tavaly év végéig egy pár leszünk és nyilvánosan lehetünk együtt.Úgy hidd el,így is lett.Karácsony előtt szerelmet vallott és szinte minden jól alakult.Pontosan ezt nem tudnám leírni mi,hogy volt,de ha nagyon hiszel benne teljesül!Csak tudnod kell mit is szeretnél pontosan!
2010. máj. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
én tudom mit is szeretnék pontosan: azt hogy eláruljátok nekem mi az a bevonzás.
2010. máj. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

vmi olyasmi, hogy ha valamire gondolsz, akkor az ugyis lesz. pl: ha szeretnéd, hogy ujra együtt legyél a volt bnőddel, és erre erősen gondolsz (és el is hiszed) akkor az ugy lesz = bevonzod a gondolkodásoddal.

de fordítva is igaz, vagyis ha negatív dolgokra gonolsz ( h nem jössz össze vele) akkor ugy lesz. vagy pozitív gondolkodás=pozitív dolgok történnek veled, negatív gondokodás = negatív dolgok történnek veled.

2010. máj. 17. 19:26
 10/20 anonim ***** válasza:

A vonzás törvénye a kibocsátott rezgésedre válaszol, és még többet ad olyaokból, ami ugyanolyan előjelű rezgést bocsáttat ki veled. Érthetőbben ilyen a pech és sikerszéria. Az magától jön: mókuskerékbe kerülsz és zsinórban jönnek a jó vagy rossz dolgok.

A Titok, Michael Losier könyve, Esther és Jerry Hicks Kérd és megadatik 2 részes könyve, stb. megmutatják hogy tudsz direktben bevonzani pénzt, embereket, szituációkat, állapotokat.

Régen használtam. Lett igazán értékes párom, majd nem használtam már. Sokat veszekedtünk: igen, gondoltunk rá, meg kimondtuk mi a másik rossz tulajdonsága, és ez még több veszekedést, és még több rossz tulajdonság előbújását és megismerését okozta. 1,5 hete szakított velem, és most a fent említett könyvek olvasásával próbálom rendbe tenni az életem.

2010. máj. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!