Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A rock/metal zene negatív...

A rock/metal zene negatív hatással lenne az egészségre, ha igen, milyen formában?

Figyelt kérdés
Mert azoknak gyakran vannak beteges dalszövegeik.És ha rendszeresen hallgatom,akkor mi történik?
2017. jún. 5. 09:04
 1/8 anonim válasza:
77%

[link] Szerintem az ilyesmi károsabb az egészségre. :D

Nekem nem nőtt jelentősen a pszichopata hajlamom, mióta rockot/metált hallgatok.

Az egészségedre maximum akkor lesz káros, ha éjféltájt hallgatod panelban max hangerőn, így valószínűleg a szomszédnak kedve támad betörni az orrodat.

2017. jún. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
64%

Én a metaltól a sötétség megtestesülésévé váltam. Az aurám sötét, mint a csillagok nélküli űr; a szemem éjszaka vörösen izzik és gyakorta kedvem támad rituálisan elégetni egy papírmasé kecskét, amely Jehova Tanúinak értelmetlen szórólapjaiból készült.


Komolyra fordítva a szót, a rock és metál semmilyen káros hatással nincs az egészségre, nem fogsz őrült pszichopatává változni.

Ha egész nap teljes hangerőn hallgatod a fülhalgatón, akkor max halláskárosodásod lesz, de az sem magától a zenei stílustól.

2017. jún. 5. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Erre a klippre,hát kedvem támadt milliókat megölni:D

Amúgy tényleg gáz zene:D

2017. jún. 5. 09:55
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,egy ismerősöm mondta,hogy ezzel ártok magamnak,de szerintem is hülyeség.
2017. jún. 5. 16:10
 5/8 anonim ***** válasza:

Mivel mint a rockot, mint pedig a metált hangosan "illik" hallgatni, igen, lehet az egészségedre káros.

Halláskárosodást okoz, a hangsúlyo és hangos ritmus befolyásolja szívritmusodat.

A szöveg? Nem szükséges sorozatgyilkossá válnod a sok krimi olvasástól...!

2017. jún. 6. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 TroianaBell válasza:
Az ilyen fajta zenek segitik levezetni a feszultseget, mikor hallgatod ugy erzes erovel tolt fel, erosee tesz. Sokszor betegesek a szövegeik, de nem lesz rossz hatassal az egészségedre, ugyan miert lenne?
2017. jún. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Negatív hatása hogy ha túl hangosan hallgatod akkor hosszú távon maradandó fülzúgást okozhat. Más bajod nem lehet ha mentálisan és testileg egészséges vagy.
2017. jún. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem meg nagyon is káros az egészségre. Mondom ezt úgy, hogy metalt is szoktam hallgatni. Depressziós lesz tőle az ember, de pl elég egy koncertet megnézni, hogy viselkednek ott az emberek, szinte megőrülnek. Vannak halálesetek is. Ez normális dolog lenne? Nem hinném. Inkább hallgatok rap, illetve trap zenét, annak legalább van értelme.
2022. márc. 28. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!