Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit lehet tenni ha tele van...

Mit lehet tenni ha tele van negatív energiákkal a ház?

Figyelt kérdés

6 éves voltam amikor a nagyapám súlyos beteg lett, majd később meghalt és a jelenlegi házunkba költöztünk a nagymamámhoz. Nagyimmal nem túl jó a kapcsolatunk, elég fura személyiség de anyukámnak azt mondja, hogy muszáj tűrni pedig már kivan tőle teljesen. Apukámat nem annyira érdekli a dolog de néha őt is idegesíti. Kisbaba korom óta járok ebbe a házba és mint mondtam, 6 éves korom óta itt élek de nem érzem magam biztonságban, főleg esténként ha eszembe jut. Nem tapasztaltam semmilyen természetfeletti dolgot de olyan mintha nem lennék egyedül vagy mintha valaki figyelne. De nem mindig érzem. Ha egyedül vagyok itthon, mindig félek. Amikor öltözök akkor is mindig sietek. Mindig komor a hangulat nálunk és ez rossz. Amikor a páromnál vagyok pár napot teljesen másabb vagyok, sokkal felszabadultabb vagyok és jó a kedvem, de amint belépek ebbe a házba rossz energia csap meg. Olyan a hangulat mintha valaki meghalt volna. Bánatos, szomorkás rossz hangulat uralja a házat. Pedig modern bútorok vannak, folyamatosan felújított ház, vannak színek, díszek meg minden. Csak mégis ilyen fura a légkör.

Szerintetek mit lehetne ezzel kezdeni?


2017. ápr. 17. 22:41
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
*anyukám mondja azt nekem, hogy muszáj tűrni
2017. ápr. 17. 22:42
 2/11 anonim ***** válasza:
32%
Az emberek teszik ilyenné.
2017. ápr. 17. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem az a sok negatív energia nem a házból árad, hanem a benne lakó személyekből.
2017. ápr. 17. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%

És ezt ki megállapította meg?


Mert mostanság ilyen ügynökökkel tele a hócipő.

2017. ápr. 18. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 thoomas26 ***** válasza:
48%

Természetesen előfordulhat, hogy a nagypapád szelleme még kötődne a házhoz, s te éreznéd a jelenlétét - ez azonban nem feltétlen lehet így. A lényegesebb az, hogy valóban tele van a ház negatív energiákkal, amit legfőképpen (ahogy már előttem is leírták) a benne élők "szolgáltatnak". A körülöttünk lévő tér mindig olyan energiákkal telik meg, amilyeneket gondolatok és érzések formájában kiengedünk magunkból, s ezt mások érezhetik, átvehetik.

Minél több embernek változnia kellene ahhoz, hogy a helyzet javuljon. Az nem biztos hogy elég, ha csak egy valaki próbál pozitívan, derűsen gondolkozni. A család tagjainak a nagyiddal való állandó konfliktusa lehet a gócpontja az egésznek - s persze ezen a legtöbbször nagyon nehéz változtatni.

Mégis, úgy gondolom, a helyzet csak úgy változhat, hogyha minél többen változtattok az általatok keltett gondolatok, érzések előjelén.

2017. ápr. 18. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Salx Narval ***** válasza:
Nem tudok mit mondani, pont azt akartam tanácsolni, hogy rendezzétek át egy kicsit, pár új tárgy a régiek helyett, vagy hasonló, a virágok és képek is sokat javítanak egy ház hangulatán. A gyakori szellőztetés is segíthet ill új illatanyagok. A félelem ellen jól jöhet egy házi kedvenc, mármint ha szereted az állatokat, főleg egy kutya aki ténylegesen is védene. Sajna jobb ötletem nincs.
2017. ápr. 18. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A házat lakói telítik meg energiával. Olyannal telik meg, amilyet lakói kisugároznak.

Komor a hangulat? Próbáljatok meg családként élni, beszélgetni. A családi élet nem merül ki az egy lakásban éléssel.

Párodnál jobb a kedved?

Persze!

Hiszen beszélgettek, nem csak kerülgetitek szótlanul egymást.

"Pedig modern bútorok vannak, folyamatosan felújított ház, vannak színek, díszek meg minden."

Ennek nem sok köze van egymáshoz való viszonyotokhoz.

Régi bútorok közt is lehet modern családi életet élni.

2017. ápr. 18. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Égess el minden szobában 1-1 szál gyertyát! Arra vigyázz, nehogy a láng belekapjon valamibe és kigyulladjon az egész. Majd akkor csináld amikor szebb idő lesz, és ha a gyertya leégett, utána ajtót-ablakok nyisd ki, hogy a tavaszi friss levegővel teljen meg a szoba... teljesen más érzés lesz azok után majd odabent tartózkodni.
2017. ápr. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Felejtsd el ezt a hülyeséget, ne higgy a "negatív energiákban", és rögtön normális lesz a hangulat a házban!
2017. ápr. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Panka91 ***** válasza:
Csatlakozom az elottem szolokhoz. Bar szerintem kicsit mindketto.. De ha te jobban erezned magad tole egess le feher gyertyat. Az tisztit.
2017. ápr. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!