Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Olvastál olyan könyvet,...

Olvastál olyan könyvet, amiben a leírtak által sokat javult az életminőséged? Mi volt a címe?

Figyelt kérdés
2017. jún. 5. 13:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
30%
Nyolcadik utas a halál.
2017. jún. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
53%
Epiktétos kézikönyvecskéje. Kb. 20 oldal sztoikus bölcseletgyüjtemény a nyugodt életért, ezoterikus hülyeségek nélkül, tehát szkeptikus számára is fogyasztható. A magyar elektronikus könyvtárból letölthető.
2017. jún. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
80%
Kedves Kérdező! Van egy csodálatos könyv, ami nem csak nekem, hanem rengeteg embernek segített, bestseller is lett az U.S.A.-ban. Szerzője az első azon a listán, ahol a tanítókat jegyzik. Minden szava mélységesen igaz, egyszerű gyakorlatait végezve egy bizonyos idő után változások zajlanak le az olvasóban, de a szerző nem köti olvasóját magához. A könyv nyelvezete egyszerű, misztikumot nélkülöző, mégis eljuttat a teljes felébredéshez. Kitér néhány az úgynevezett nyugati világban fontos vallásra, rávilágít, hogy mi történt ezekkel a vallásokkal és hogyan építheti be az olvasó mégis saját életébe azokat a dolgokat, amik megmaradtak belőlük. A világot is megismerheti a könyvből az olvasó, és a múlt egyes kulcsfontosságú történéseit is elemzi a szerző. Az olvasó a művet befejezve megérti a világot és a megértéssel már átlátja a dolgokat és jobban el tud igazodni benne. Nagyon nagy mértékben csökkenhet a szenvedés az olvasó életében és másoknak sem fog már szenvedést okozni, ha szem előtt tartja a könyvben olvasottakat és azokat gyakorolja. A könyv, amiről írtam a következő: Eckhardt Tolle A most hatalma Útmutató a megvilágosodáshoz, Agykontroll Kiadó, Budapest, 2001., Tollénak van egy másik könyve, további fontos dolgokkal ez az Új Föld, szintén Agykontroll Kiadó, Budapest, a kiadás évét nem tudom. További könyvek, José Silva és Robert Stone Gyógyíthatsz, Az öngyógyítás és gyógyítás döbbenetes módja. Agykontroll Kiadó, Budapest,1990, ebből a könyvből 40 nap alatt el lehet sajátítani egy nagyon egyszerű, de hatásos önsegítő módszert, a Silva módszert (magyar neve Agykontroll). Továbbá Louise L. Hay Éld az életed Lehetőségeink korlátlanok, Édesvíz Kiadó, Budapest,1992., szintén önfejlesztő könyv, egy komplett terápia van benne, mely az önbizalomépítésben, a múlt fájdalmainak feldolgozásában, a sikerre hangolódásban, szeretettel teli élet elérésében segít. Ennek kiegészítése lehet szintén Louise Haytől a Kiemelkedő életet teremthetsz, szintén Édesvíz Kiadó, Budapest, pár éve jelent meg. Figyelemre méltó könyv még és nagyon lelkesítő Joe Vitale Ho'oponopono című könyve. Nekem a tartós fordulatot Tolle A most hatalma c. könyve hozta el, de a többi is nagyon értékes és segítő könyv.
2017. jún. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 verus2 válasza:
100%
Mari Kondo: Rend a lelke mindennek (ebből tanultam meg rendet rakni, és ettől javultak a dolgok otthon...)
2017. jún. 9. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Paul Brunton: Az Önvaló Bölcsessége.
2017. jún. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Neale Donald Walsch konyvei

Esther es Jerry Hicks konyvei

Jane Roberts Seth konyvei

Kryon konyvei

2017. jún. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!