Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Na ezt a csapást mégis mivel...

Na ezt a csapást mégis mivel lehetne megmagyarázni? Ennyire szeret velem játszadozni a sors?

Figyelt kérdés

Egy 25 éves meleg srác vagyok, aki végig szenvedte emiatt az életét, mivel egyáltalán nem látszik rajtam.. jó talán egy nagyon kicsit.. A lényeg, hogy emiatt mindig kilógtam mindenhonnan.. a meleg közül ugyanúgy mint a heterók közül.. tulajdonképpen soha nem volt senkim..


Mígnem egy szép napon elkezdett érdeklődni irántam valaki.. telt az idő és ez a valaki lett az életem. Tulajdonképpen mindig ilyen srácról álmodtam, mind külsőt tekintve, mind belsőt és szabadságtudatot.. egyszerűen tökéletes. Ő sem az a kimondott meleges típus, mégis jobban beillik közéjük.. 21 voltam mikor összejöttünk, majd ahogy telt az idő, rájött, hogy ilyen külsővel és életszemlélettel sokkal inkább tudja élni a fenenagy szabadságát nélkülem, 24 voltam mikor dobott..


Azóta kb vegetálok és rohadtul nem értem ezt az egészet. Mielőtt összejöttünk, igencsak mélyen elmerültem az ezoterikus világban, a vonzás mikéntjében és mindenben ami a spirituális létezéssel jár. Olyan szinten elkezdtem azt élni és magaménak érezni, hogy teljes mértékben annak tudtam be, hogy végre rám talált az, akire mindig isd vágytam. Másik ilyen, aminek a vonzásán dolgoztam a vagyon.. na a vicc az, hogy ahogy vége lett a szerelmi sztorinak (részéről) azután a vagyoni gyarapodást indult meg.. ez mind szép és jó lenne, csak attól tartok eddigi tapasztalataim alapján, hogy az a sokmillió is hasonlóképp fog tovaszállni, ami rám szakadt.. akárcsak a barátom, mikor már végre tényleg azt éreztem, hogy élvezhetem a kapcsolatunkat normálisan, mert már ő i felnőtt hozzá.. ehhez képest ugye pont akkor lécelt le.


Lehetne szépíteni a dolgokat, de nem érdemes, mert tisztában vagyok vele, hogy mire vágyom, ami a fiúkat illeti és ahhoz képest ezt is egy csodának tartom, hogy 21 év alatt akadt egy ilyen. Tudom és érzem, hogy ilyenben többet nem lesz részem, hisz Ő volt az 1 a millióból aki engem megfog.


Ebben az egészben azt nem értem, hogy mégis miért történik ez velem?! Elkezdem élni és magaménak érezni a vonzást és a lelki harmóniában állok magammal, illetve a spirituális énemmel. Ez bevonzza a csodákat is, majd mikor már elhiszem, hogy nem álmodom huss el is illan. Belegondolva, egész életem hasonlóképp telt.


Már nagyon elegem van igazából az egészből.. mikor nem alszom, arra gondolok, hogy bár aludhatnék.. vagy megdöglenék.


Lényeg a lényeg, nem értem az egészet. Még csak azt sem lehet mondani, hogy én vonzottam be ezt a végkifejletet, hisz pont ez zökkentett ki a stabil állapotomból.


2017. jún. 10. 12:17
 1/5 anonim ***** válasza:
A fájdalomnak, a gyásznak van egy ilyen fura "mellékhatása", hogy - ha engedjük - megnyitja az ember szívét. Jézus is szenvedett, a szentek is szenvedtek mindig is, szerintem valami ilyesféle szenvedésnek vagyunk kitéve mi is. A boldogságot csak önmagunkban találhatjuk meg, a világ pedig egy tükör, ami visszatükrözi ránk önmagunk fényét. Valami ilyesmi.
2017. jún. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 thoomas26 ***** válasza:

Ha jól elmerültél a spirituális tanokban, akkor tudod, hogy mindaz, amit most élsz, amilyen körülmények adottak a mostani életedben, nem a véletlen műve. Az elmúlt életed tettei következményeképpen tervezted meg magadnak a mostanit, a leszületésed előtt. Tehát ne siránkozz azon, ami most van, még ha szíved és "földi" eszed szerint ezt is tennéd. Fogadd el amit a sors neked kínál (természetesen akkor, ha nem tudsz rajta változtatni), és tudd, hogy ezt kívántad most megélni, jó okkal. Azt pedig semmi esetre se kívánd, hogy vége legyen az életednek idő előtt, ha valóban elmerültél mélyen a spiritualitásban, akkor tudod, hogy miért mondom.

Bárhogy is történik, tudd, hogy minden érted van. Hogy amikor visszatérsz az otthonunkba, elmondhasd, hogy igen, volt értelme leszületnem, megtanultam a leckét, amit szerettem volna. De ez csak elfogadással és a körülményekhez képest elérhető legnagyobb boldogság megélésével lehetséges.

2017. jún. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fish1 ***** válasza:
A vonzást gondold át még egyszer: ha attól félsz, hogy valamit elvesztesz, akkor előbb-utóbb el is fogod. A félelem vonzza a félelem tárgyát.
2017. jún. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Az életet nem érteni kell hanem élni. Ha volt az életednek olyan kellemetlen szakasza mit totálisan átéltél, azt már többet nem kell!

Az ismétlődik amit nem éltél meg teljesen. Amin elkezdtél filozofálni hogy ez most miért történik és ezzel meg is akadályoztad az átélést.


A heteroszexuálisoknál is nyugi! ugyanígy van.


Belépnek és kilépnek az emberek az életünkből. Nem kell ezt túllihegni. Amit el kell veszítened azt el is fogod veszíteni és azt is át kell élni.

2017. jún. 11. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kételkedtél és ezt teremtetted. Olyan meg sem érdemlem őt szerű gondolatok. A spirituális élet arról is szól, hogy bármit veszítünk el, a kudarcok ellenére is szeretettel gondolsz magadra, értékesnek. Jelenleg az egodtól szenvedsz, nem kéne átvenni a fájdalmát. Elképesztő módon tud elmerülni az önsajnálatban, de ha jól mennek a dolgok nagyon tudja sztárolni magát. Spirituális embert a szíve vezeti s arra hallgat. Hálàs, hogy az illető életed része volt, de az ego semmiért sem hálás, tíz körömmel kapaszkodik másba. Az élethez hozzátartozik ez, hogy elvesztünk számunkra fontos embereket. Khal Gibrahim mondta, hogy a szeretet, keresztre feszíti az embert. Borzasztó ravasz az ego, most meghalna fájdalmában, de a szived még e veszteség után is élni szeretne, hiszen legyőzhetetlen. Ne ess a buta ego kicsinyes játékába. Embereld meg magad.
2017. jún. 13. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!