Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Megesett már valakivel, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megesett már valakivel, hogy egy hosszú kapcsolat végetértével azt gondolta hogy sosem talál majd az exénél jobbat, majd a sors mégis rácáfolt erre?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, mikor teljességgel megvagy róla győződve, hogy a világon nem létezhet az exednél jobb, ide vagy oda a számodra hibának gondolt tulajdonságaival, mégsem fér a fejedbe hogy nála "tökéletesebbel" találkozhass ebben a kiábrándítóan anyagias és sokszor csak a kihasználásra menő világban.


Majd aztán ahogy telt az idő, mégiscsak összesodort az élet egy férfival/nővel, aki megcáfolta mindezt és olyan tulajdonságokkal rendelkezik amikről talán még álmodni sem mertél volna... történt már ilyen valakivel? :)



2016. márc. 15. 13:38
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Igen.

N

2016. márc. 15. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Igen, velem. Majdnem belehaltam a szakításba. Fel sem merült bennem, hogy szerethetek mást a Földön, igazából nem is akartam. Ezután belementem egy...hát...kapcsolatba, mert végülis tetszett, de nyomokban tartalmazott részemről az előzőhöz hasonló szerelmet. Miután hamar vége lett, elhatároztam, hogy most egy ideig csak élvezem a szabadságomat pasik nélkül bevágott a villám. Azóta eltelt 17 év és visszanézve az volt az, ami nyomokban tartalmazta azokat az érzéseket, érzelmeket, amelyekre mindig is vágytam.
2016. márc. 15. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Igen, velem is történt ilyen.

Azt hittem, soha senki mással nem leszek el úgy, mint a volt barátommal, aztán megismertem a jelenlegit...:)

2016. márc. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

A második párom után éreztem hasonlót. Igazából magasra tette a lécet azzal, hogy sokáig megpróbálta elfogadni, hogy olyan a családi hátterem, amilyen, és próbált tőlük függetlenül tekinteni rám. Sajnos idővel neki is beletört a bicskája, mások hamarabb feladták. Nekem rengeteget jelentett, hogy másképp állt hozzám. Talán alakulhatott volna másképp, ha az életem is másképp alakul.


Aztán igazából évek teltek el, megismertem valakit, nem társkeresés miatt, hanem egyéb okból, és valahogy úgy alakult, hogy benne minden megvan, amit a férfiakban addig kerestem. Csak vele meg most úgy érzem, későn találkoztunk, aztán ki tudja.


Soha nem akartam azért kapcsolatot, hogy legyen, így nem azért nem volt azután az exem óta senki, mert teljesen bezártam a kapukat, hanem mert olyan embert nem találtam sokáig, akiben minden meglett volna, amit kerestem. Lehetett volna szexpartnerem, vagy ideig-óráig, pár hétig, pár hónapig tartó kapcsolatom, amiből kiszálltam volna, mert nem éreztem igazán úgy, hogy működne. Csinálhattam volna ugyanazt, mint az első barátom, aki azután, hogy az első barátnője elbánt vele, pár hétnél illetve pár hónapnál tovább nem nagyon tudott megmaradni senki mellett. De én ezt nem akartam.

2016. márc. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 opened paradise ***** válasza:
Igen. Mindig van jobb. Csak akkor ezt nem fogjuk fel. Utána meg csak röhög rajta az ember. Főleg,ha még a jobbra se bólitasz rá.
2016. márc. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszaitokat! Ez reményt ad számomra, máris kevésbé vagyok kétségbe esve.
2016. márc. 15. 14:41
 7/13 anonim ***** válasza:
sose értettem ezt a kétségbeesést. magyarázzátok el laikus személyemnek
2016. márc. 15. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Amit most tökéletesnek gondolsz,m azt 5 év múlva jó ha közepesnek....és ez nem ritka!!!

Az első nagy szerelmem nem volt rossz Nő, sokáig voltunk együtt, működött a kémia, de mai fejemmel nem kezdeményeznék nála. Ahogy telnek az évek és jönnek a tapasztalatok úgy változik az értékrended,és amit 5 évvel ezelőtt észre sem vettél arra most különösen figyelsz, mert időbe telik mire rájössz, hogy mire is van szükséged igazán!!!

38F

2016. márc. 15. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Remélem majd egyszer találok jobbat. Habár én is elég nehéz eset vagyok.
2016. márc. 15. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Igazad van, 7-es, de én nyitott szemmel éltem eddig is, és úgy láttam mindig, hogy a mi kapcsolatunk nagyon különleges volt a többihez képest. És sok olyanról is hallani/olvasni, hogy évek múltán sem bírta elfeledni, jobbra lelni, stb. Félek ettől.
2016. márc. 15. 23:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!