Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok nekem mondani olyan...

Tudtok nekem mondani olyan romantikus/vígjáték esetleg még akció is lehet benne- szerű filmet ami két fiatalról szól (lány-fiú), akik két különböző világhoz tartoznak eleinte utálják egymást majd végül mégis össze hozza őket a sors?!

Figyelt kérdés
tudok mondani egy példát hogy mire gondolok..A 'Felhők fölött 3 méterrel' is ilyen kategóriájú film! A lényeg hogy a film de akár lehet sorozat is krónikája egy valószerűtlen szerelem legyen.
2013. aug. 22. 18:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Avatar
2013. aug. 22. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi, már láttam és az is ilyen igazad van!:) de további válaszokat várok hátha kapok olyat amit még nem láttam
2013. aug. 22. 19:06
 3/7 anonim ***** válasza:
Nézd meg esetleg a 2005-ös King Kongot. Nagyon sarkítva, de hasonló a sztorija, mint amit keresel. Mondjuk pár embernek kicsit hosszú, meg vontatott, de szerintem nagyon szép film. Személyes kedvencem!
2013. aug. 22. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja az igaz kicsit vontatott. Láttam már azt is sajna, és mindenképp valami újat keresek amit még nem láttam! de azért köszi:)
2013. aug. 22. 19:27
 5/7 anonim válasza:
Rómeó és Julia
2013. aug. 23. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Láttam, de azért köszi ^^.
2013. aug. 23. 15:32
 7/7 anonim válasza:
lelkes testcsere pont ilyen.
2015. márc. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!