Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Indián témában keresek hozzáér...

Indián témában keresek hozzáértőt! Meditáció során megjelent nálam egy indián fejdíszben. Nem tudom hogyan csinálta, és miért jelent meg. Érdekelne hogyan csinálta, és hogyan lehetne vele felvenni a kapcsolatot?

Figyelt kérdés
2017. jún. 11. 08:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem ő ért el téged, hanem te érted el őt :) - meditatív állapotban.

Ugyanígy tudod elérni máskor is - meditációban.

2017. jún. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ki volt Jakkari?
2017. jún. 11. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom ki volt. Nem én találtam rá, hanem ő rám. Nagyon kezdő meditáló vagyok. Először jelzett egy fekete tollpihével, ekkor félre fordítottam fejem és ott volt velem szemben.
2017. jún. 11. 11:19
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehetséges, hogy a szellemi vezetőd volt az. Legközelebb ha meditálsz, próbáld meg tudatosan hívni őt. De szerintem úgy is keresni fog, hiszen ő keresett fel téged. Próbálj vele beszélni. Csak ő adhat válaszokat.
2017. jún. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Fish1 ***** válasza:

Ugyanígy meditációban.

Amikor eléred azt, hogy ne lepődj meg abban a pillanatban, amikor meglátod, vagy ne támadjon bármi gondolatod, akkor meg tudod tartani a "víziót" és kommunikálni is vele.

2017. jún. 12. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Nightkin ***** válasza:
Ebben az esetben még nem meditáltál rendesen. Ha majd nem lesznek indiánok, meg puttó angyalkák, akkor majd elmondhatod, hogy meditáltál.
2017. jún. 14. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az Indiánok azok jó arcok.
2017. jún. 14. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!