Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kikkel léphetünk kapcsolatba...

Kikkel léphetünk kapcsolatba ingajóslás során?

Figyelt kérdés

Elkezdtem ezzel foglalkozni. Bemutatkozott nekem egy Eon nevezetű lény, de nem tudom ki lehet. Elméletileg őrződémon

... Valaki?



2016. ápr. 17. 21:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Otthon » Albérlet kategóriában vagyunk - tehát az albérlőd volt Eon.
2016. ápr. 17. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Befizetted a gázszámlát?
2016. ápr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2016. ápr. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az eon aram es gaz szolgaltato. Ingajoslas utjan nem lehet veluk kapcsolatba lepni de van telefonszamuk es emailcimuk is.
2016. ápr. 17. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
"Az állatok védelméről és kíméletéről szóló mód. 1998. évi XXVIII. törvény 20. § (2) bekezdése szerint a természetvédelmi oltalom alatt nem álló, illetve nemzetközi természetvédelmi egyezmény hatálya alá nem tartozó veszélyes állat tartására, szaporítására az állatvédelmi hatóság adhat engedélyt. Az engedély kizárólag abban az esetben adható meg, ha a tartás, illetve szaporítás a környezet nyugalmát és biztonságát nem sérti vagy veszélyezteti, és az egyed tartási feltételei - ideértve a tartáshoz, illetve szaporításhoz szükséges szakismeretet is - biztosítottak."
2016. ápr. 17. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az Eon maga volt a REZSIDÉMON akivel leszámolt a kormány! Most biztos arról próbál meggyőzni, hogy fogassz több gázt és villanyt!
2016. ápr. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Már megint a ku.rva Eon!

Még a bőrt is lehúzzák az emberről!

2016. ápr. 20. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!