Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogy kell energiát küldeni...

Hogy kell energiát küldeni telefonon keresztül?

Figyelt kérdés
2017. jún. 11. 15:17
 1/10 anonim ***** válasza:
77%
Ahogy a TV-ben! - aki kapja, tegye kezét a kijelzőre.
2017. jún. 11. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Sms vagy messengerbe beírod, hogy energia és elküldöd akinek szeretnéd. Energia elküldve
2017. jún. 11. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Vezetékes vagy mobil? Csak vezetékesen lehet. A mobil a saját energiáját használja.
2017. jún. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Csakis sms-ben! Arra felé kell tartani a mobilt, ahol az energia fogadója van. Ha nem tudod, hol van, akkor előbb meg kell kérdezni!
2017. jún. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
100%
Jaj, ne! Ugye nem gondoljátok komolyan, hogy telefonon, tv-n keresztül ez létezik... Valóban minden energiát sugároz, az élőtől az élettelenig, de hogy ez telefonon keresztül "fogadható" lenne... Maximum a telefon energiája.
2017. jún. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Küldjél képeket AA-s ceruzaelemekről, mms-en át!
2017. jún. 13. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem kell ahhoz telefon. Elég, ha szeretettel gondolsz az illetőre. De nekem mindegy felhívhatsz egy /90/ számot is, aki megteszi helyetted.

Az is jó, ha a telefonodra szerettel gondolsz 77 napig, majd az illetőnek ajándékozod.

2017. jún. 13. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Nemes Zoltán ***** válasza:

Nem hinném hogy kell hozzá telefon.

Az túl gyakorlatias beavatkozás egy ehhez hasonló butasághoz.

Szerintem csak gondold erősen hogy gyógyító energiát küldesz, aztán majd lesz ami lesz.

Mondjuk én a főnökömnek szoktam küldeni gondolatba gyilkos energiát de egyre jobban van:)

Szóval lehet hogy fordítva működik.

2017. jún. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Hány Joule-t szeretnél küldeni?
2017. jún. 17. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 K...László ***** válasza:
Ahhoz speciális telefon is kell. Lehet pl nálam is venni, (www.ezo-kutyuk.hu). 149 ezer forint az ára, de megéri. nagyon sok pozitív visszajelzés érkezett már. Milyen színben kellene? Van fekete, ezüst, gyöngyház, arany. Kis felárért valódi márványból készíttetek hátlapot.
2017. jún. 24. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!