Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Telefonon keresztül érdemes...

Telefonon keresztül érdemes reklámozni?

Figyelt kérdés
Egy cégtől kaptam ajánlatot hogy vevőszerzessel foglalkoznak és szivessen együtt működnének velem. A cég profilja utazás de fentartasaim vannak a telefonálásos marketinggel kapcsolatban

2017. ápr. 25. 11:15
 1/8 anonim ***** válasza:
Kb. a legsikertelenebb reklámozási forma... nagyon alacsony sikerességgel.
2017. ápr. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Te esetleg már probaltad?

Valamiert engem meggyőztek mert sem egy hírlevéllel sem mas nincs annyira közvetlen kapcsolat mi t igy

2017. ápr. 25. 21:14
 3/8 anonim ***** válasza:
Még ifjú titán koromban dolgoztam ilyen cégnél, 10-ből 5-en rámbaxták a telefont, 3-at nem érdekelt, 2-nek küldtünk reklámanyagot e-mailben, aztán soha többé nem hallottunk felőle/vagy amikor visszahívtuk az volt, hogy "áh mégsem érdekel, köszönöm", vagy nem is emlékezett rá, hogy 1 hete beszéltünk. Ennyit ér az egész.
2017. ápr. 25. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Akkor ha jól értem te egy ilyen értékesítési cégnél dolgoztál .


Konkretan nem a hívások arányának sikeressége érdekel hanem h ezen az úton lehet e vevőt növelni .


Másrészt nwm szabad azt se elfelejteni h milyen adarbazisbol dolgoztál vajon ? Bar a válasz egyértelmű számomra h hideg eleg raktak egy csomó számot es azt hívd le. De van meleg adatbázis is

2017. ápr. 25. 23:04
 5/8 A kérdező kommentje:

És ha így nézzük 20 százalék nyitott a témára. Vagyis a többi mar az értékesítőn múlik .

10/2

100/20

1000/200

Az érdeklődés

A tényleges vásárlást ha csak a 10szazaelkot nézzük az 200-nál 20 uj vevő

1000 lehívható egy het alatt . Ez a szám nagyon szar értékesítési számmal számolva tehát inkább ennél tobb . Es engem nem a folyamat hanem az eredmény érdekel csak

2017. ápr. 26. 03:45
 6/8 A kérdező kommentje:
Szoval szerintem igénybe veszem
2017. ápr. 26. 03:46
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor semmi értelme nem volt a kérdésednek, ha már eldöntötted.
2017. ápr. 26. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Elég jó, én van, hogy hetente három ilyet is elküldök a kuuva anyjába, feszültséglevezetőnek nem rossz.
2017. ápr. 27. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!