Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi volt a legijesztőbb,...

Mi volt a legijesztőbb, legfurcsább dolog ami veletek történt?

Figyelt kérdés
Tegnap megint eszembe jutott egy ami velem történt megint nyomaszt,télen a haverommal az erdőt jártuk este,amikor női sikolyra lettünk figyelmesek,elindultunk a sikoly irányába,mert hát mi van ha egy nőt megtámadtak,ahogy közeledtünk úgy lett hangosabb majd egyszer csak megszűnt a sikoly,de olyan rossz érzés kerülgetett minket.
2017. jún. 24. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
95%

Erdélyben bicikliztem éjjel. Mikor egyik faluba kezdtem érni, hirtelen oldalról egy medve ordított rám közelről, tátott szájjal a félelmetes fogait mutogatva. Az volt a szerencsém hogy a kerékpár világítása helyett épp a magas fényű fejlámpa volt a fejemen, ezért ahogy felé néztem az teljesen elvakította így tehetetlen lett és bőven volt időm eltekerni.

Szerintem aki Erdélyben vagy a Felvidéken kirándul az tegyen róla hogy nitrohigító vagy ammónia vagy mit tudom én milyen erős szúrós szaga legyen ami szúrni fogja a medve érzékeny orrát és meg sem fogja közelíteni.

2017. jún. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Közveszélyes Kontár ***** válasza:
92%

hat lehetett valoban egy veszelyben levo no aki vagy meghalt vagy eszmeletet vesztette

nem csoda ha rossz erzesetek van miatta

2017. jún. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

egyszer 2 baratnommel setaltunk egy kisvarosban. koncert volt. mindenki ott volt. mi egy teljesen ekhagyatott uton setaltunk a sotetben csak a telefonunk fenye vilagitott. a pekseghez ertunk a varos(inkabb falu meretu varos) hataraban. egy hidon mentunk at. gyereksirast hallottunk a nadasbol ahol egy patak folyik. senki es semmi nem lehetett ott... rajukneztem mert nagyon hangos volt hogy most en bolondultam meg vagy tenyleg sirast hallok? csecsemo orditas volt. nos. ugy neztek ram merev es dermedt tekintettel mint akik majd osszefossak magukat a sotetben ahol kozvilagitas sem volt. realizaltam h ok os halljak. oda akartam menni kozelebb a hang fele. de ok elkezdtek futni mondtam h alljatok meg megnezem mi az. nem alltak meg es orditottak h menjek enis. hat beszartam ettol es elkezdtem enis futni...

kesobb nem hallottunk semmi hirt elhagyott csecsemorol. se halalesetrol h kitettek volna egy babat. mert nappal az forgalmasabb hely. ezt mai napig nem tudom hova tenni magamban. nem ertem es nem tudom elkepzelni mi volt az.... azota is szornyu emlek marad tekintve, hogy en nagyon felek a sotetben megis akkor szinte lefagytam a hangtol es futni sem mertem.

igazabol jobb lett volna ket batrabb ember tarsasaga hatha akkor kideritjuk mi az. bar a hang abbamaradt utana... es mai napig semmi magyarazat nincs arra ami aznap este tortent. bele se merek gondolni mi lehetett az es mi tortenik akkor ha a tobbiek nem futnak el es en nem futok utanuk xd

2017. jún. 24. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
90%

Kikaptunk andorra ellen

Ez azért elég ijesztő

2017. jún. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Tóth Péter Tamás ***** válasza:
100%
Azt álmodtam, hogy a Sabaton heavy metal banda egyik dalát dúdoltam, ott jártam, hogy '...hear them whisper calling out my name', és az álmomban hirtelen a buzról, ahol ezt dúdoltam egyszer csakátteleportálódtam egy második vh-s frontvonalra...Am ami nem álom volt, az az, amikor 10 centivel előttem 80-al száguldott el egy köcsög.
2017. jún. 25. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
100%
Kicsi voltam úgy 5éves. Az ágyam merőleges volt a tv-mre. Egyik este felébredtem, és az ágy mellett ülve, a hátam a falnak támasztva. Előtte nem álmodtam semmit. Mindig is féltem kicsiként a tvtől, mert fekete volt, és láttam benne magam, és attól féltem h mást fogok benne látni, mint amit valójában csinálok. Vissza akartam mászni az ágyamra, de ahogy megmozdultam, nyikorgott egyet a parketta. Sötét volt magyon megijedtem. Visszaültem a földre. Ránéztem a tvre. Nyitva volt a szemem! Először a kikapcsolt tvben láttam egy fekete lábfejet, ami mozog. Becsuktam a szemem, féltem. Bátorságot vettem, újra odanéztem. Nem történt semmi. És hirtelen egy hatalmas narancssárga ragyás szörny kezdett el felém futni. Úgy megijedtem, még csak sikítani sem tudtam. Aztán a szörny befutott mögém, majd onnan vissza a tvbe. Akkor gyorsan felálltam és átfutottam a szüleimhez, és elmondtam hogy mi történt, persze akkor már sírva. Utána éjszaka náluk aludtam. Azóta azt mondja az anyám, hogy biztos álmodtam valamit, amire nem emlékszek, de az álom a valóságban folytatódott, vagyis nyitott szemmel tudat alatt álmodtam. Szerintetek mi lehetett?
2017. jún. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Viccen kívül a dupla matek, és azért volt furcsa mert értettem az anyagot..
2017. jún. 27. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!