Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Kamasz fiúk, mi volt a legijes...

Kamasz fiúk, mi volt a legijesztőbb dolog, ami történt veletek eddig?

Figyelt kérdés
2013. márc. 8. 18:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az amikor 5 huszonéves akart megverni engem és 2 barátomat egyszer. Megállítottak minket és mondták, hogy adjunk nekik füvet (természetesen semmi ilyesmi nem volt nálunk, voltunk vagy 15 évesek)és amikor mondtuk, hogy mi nem élünk ilyenekkel akkor ránk akartak támadni. Az volt a szerencsénk, hogy az egyikük visszafogta a többit, de én majd beszartam :D


17f

2013. márc. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én lány vagyok, de azért leírom.

Egyszer vártam a buszt, amikor láttam, hogy a megállóban egy pali folyamatosan tök intenzíven nézett. 5 percen keresztül. Baromira féltem, főleg, mikor ugyanoda vett jegyet, mint én, és mellém ült a buszon, ott is folyamatosan bámult.

Egy megállóval hamarabb szálltam le :D

2013. márc. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
84%

Én is lány vagyok.

Pont egy jó kis horrorfilmen voltam túl, mentem át unokatesómhoz kb.éjfélkor, aki a falu másik végén lakik...mondhatom kellemes volt egyedül a töksötétbe egyedül menni a kihalt utcán.


Volt olyan is hogy aludtam, aztán kaparászást hallottam a plafonom felől, mondom mi az isten??? először fél álomba voltam, mondom biztos csak álmodtam..de nem!!! Besza-behu már..amikor lámpa fel és ANYAA!!!!!! Átjön nézzük, ő is beparázott...erre mi derült ki? A hörcsögöm mászott ki és a függönyöm tetejére mászott fel..


Van még olyan hogy ..jó kicsit viccesen hangzik..de én úgy félek a pókoktól..huh...

A konyhába ültem este, épp elgondolkozva ittam, amikor látom valami nagy sebességgel száguld felém. Én még csak szemezgettem a nagy gondolkodásba a pókicával, aztán leesett hogy mi jön felém.. Na akkor fel az asztalra és sikítás magas frekvenciájú hanggal .Az egész család ki a konyhába, majd jól leb*sztak...

2013. márc. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Én is lány vagyok, és nekem is van pókos sztorim.

Egyik este ültem a gép előtt és meg akartam fogni az egeret, amikor megláttam, hogy rajta van egy pók. Akkorát sikítottam, hogy felriadt az egész család és a kutyám is megijedt tőlem. A pók elfutott. Kb. két nap múlva fel akartam söpörni a szobámat, megfogtam hát a seprűt, erre mi mászott ki a nyeléből? Hát nem egy pók? (Szerintem ugyanaz volt....). Na, ott a sikításomtól már a szomszéd is átkopogott, hogy minden rendben-e...


16L

2013. márc. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

én is lány vagyok.

19 voltam, amikor nyaralni mentünk egy tengerpartra. Sátorozni mentünk. Egy vad parton voltunk, ami annyit jelentett, hogy mindenütt homok volt, legalább 6-7 méteres homokdűnéken kellett átmászni, hogy a tengerparta jussunk, ráadásul a tenger sem volt elkeritve (a legtöbb szabadstrand el van keritve a cápáktól)

Szóval, késő délutén érkeztünk meg, alig tudtuk letenni a sátrat a pici cölöpökkel, és elég nagy sátorral érkeztünk, mindenkinél apró kupolás sátor volt, hosszú cölöpökkel.

Na, kikötöttük a sátrat a kocsihoz, meg az étkező padhoz, és a bőröndöket használtuk súlynak.

Majd lementünk a tengerpartra, ami kb 15 perc volt. A vizbe nem mertem bemenni, mivel nemrég cápatámadás volt, ezért a parton gyűjtöttem kagylókat.

Sötétesés előtt visszamentünk a sátorhoz, lezuhanyoztunk, majd mentünk aludni...


Kb 1 óra fele arra ébredtünk, hogy zúg a szél, a sátrunk ide-oda mozog, mindenki összepakolt, elhúztak akér a vadludak, mi meg tök nyugisan alszunk tovább, majd eleredt az eső, egyre erősebben fújt a szél, a fél sátrunk összerogyott.

Ráadásul villámlott, én meg be voltam szrva, nehogy belénk csapjon.

Gyorsan be a kocsiba, mig a többiek összeszedték a sátrunkat.

Na ez aztán vad túra volt... Kom, mint a katasztófa filmekben :s

2013. márc. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!