Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ha érzem hogy blokk van a...

Ha érzem hogy blokk van a térben/ tisztátlan egy bizonyos helyiség, mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

A házunkról lenne szó, egyszerűen- főleg a nappalinkban- ülünk egymás mellett apa barátnője, apa meg én és szinte nem is szólunk egymáshoz, és érzem, hogy olyan erőltetett, elfojtott a hangulat van, feszültség van, ami szinte tapintható. Bár ennek nem tudom mennyire van köze a térhez meg a házunkhoz, lehet hogy csak a kapcsolatunk rossz apa barátnőjével. Amúgy is voltak problémák, és sosem voltunk igazán jóban, inkább csak eltűrt engem. Én apánál lakom és egyszerűen szúrom a szemét meg zavarom (a nőt). Pedig már évek óta együtt vannak. Néha, vagyis sokszor olyan sírógörcsöm van, hogy inkább sírok itt a szobámban.

Ha te ezt hülyeségnek tartod, ne írj humoroskodó, vicces válaszokat! Köszi!


2017. jún. 25. 18:00
 1/4 anonim válasza:

Szia, egyeltalán nem hülyesèg a kèrdès...

Viszont mit látsz? Mást is fusztrál adott helyzetben ez az èrzèkelhető jelensèg vagy csak te èrzed? Ezt a többiek viselkedèsèn látni, ha valami fusztrál azt testbeszèddel elmondod akkor is ha nem akarod. Talán egy alapos beszèlgetès Apuval nem árt! Tisztázni, hogy mi az alapja a benned kavargò nyugtalanságnak. Egyèpkènt nem egyszerű kèrdèst tettèl fel ès biztos, hogy sokra nem mèsz a válaszommal.. De egy biztos, hogy ez egy fusztráciò benned ès ki kell beszèlned *bárkivel aki alkalmas*, mert ez lehet komolyabb eredetű is, minthogy nem bírod Apád nőjèt akivel pár ève van :) (bocsi a hibákèrt, már este van)

2017. jún. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szia! Köszi hogy írtál!:) Hát azt látom, hogy nem csak én vagyok frusztrált, hanem apa is. Keresztbetett karokkal, lábakkal ül sokszor, ami tudom hogy nem egy természetes testhelyzet, hanem valami elõl el akarunk zárkózni. Kommunikációs nehézségek vannak, az biztos. És én sokszor érzem magam hibásnak, zavaró tényezõnek.
2017. jún. 26. 00:02
 3/4 anonim válasza:
Első vagyok. Èn azt mondom, hogy akkor is a gyermeke vagy èdesapádnak ès biztos hogy ott nem te vagy a zavaró tènyező. Legalábbis nornális felfogásban. A gyermekem hozzám tartozik ès ha engem "választ" valaki akkor nincs kèrdès, a gyermekemet is választja velem együtt ès a mi közös èletünket is, nem? Hogy alakult azòta? Arra tippelek mèg, hogy nem fekszik a csajnak a családos szerep.. Apu jöhet de a család már sok. De aztán legyünk jófejek, lehet csak magánèleti vitáik vannak amit sajnos nem lehet a gyerek előtt megbeszèlni. Ez utòbbit szintèn èrzèkelheted hasonlòkèppen :(
2017. júl. 26. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Illetve kiegèszítenèm magam egy annyival, hogy mivel mègiscsak az ezoterikus tèmában vagyunk pròbáld megáldani a családotok:)
2017. júl. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!