Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mire utalnak ezek a furcsa...

Mire utalnak ezek a furcsa történések?

Figyelt kérdés

Kb. 1 hete történnek ilyen dolgok. Az elsőt anyukám is látta, de a többit csak én vettem észre. Szóval az az első az volt, hogy a telefonom teljesen más helyen helyen volt, mint ahogy azelőtt este leraktam. Minden este a telefonomat a párnám fal felöli oldalára a fülhallgatóm fölé vagy alá, tökmindegy. Reggel mindig ugyanott szokott lenni, mivel olyan helyen van, ahol nehezen tudnám a mozgolódásommal elmozdítani. De kb. 2 nappal ezelött reggel a telefon az ágy szélén (nem a fal melletti oldalon, ahogy eredetileg volt) a térdemnél volt, én meg szorosan az fal mellett. Megjegyzem, mikor anyum bejött (és ő is látta) annyira a szélén volt, hogy majdnem leesett, de én nem voltam a közelében. (a fülhallgatóval amúgy semmi nem történt) Persze lehetséges, hogy tényleg én voltam, de utána is történt hasonló, csak az a FEJhallgatómmal. Az ágyam végében, pontosabban az ágy és a polcon mellett van egy kicsi éjjeli szekrény szerűség, amin füzeteket és papírokat tartok, és mindig azokra rakom a fejhallgatom. De pont a telefonos sztori utáni este, vagyis reggel...szóval másnap, az meg a karomnál volt. Ugyanott az ágy szélén. Ez este még fura motoszkáló, zörgő, inkább járkáló hangokat hallottam a teraszról. (mert ugye az ablakom nyitva volt) Az biztos, hogy nem a szüleim voltak, mert akkor láttam volna égni a villanyt. Mondjuk ez bármilyen állat lehetett, csak még nem hallottam ilyet a teraszról az elmúlt 14 évben, na.

Az utolsó, meg ma történt. Csak annyi volt, hogy a malac mintás kukám fedele megmozdult. (biztos láttatok már olyan kukát, van belőle békás, meg minden féle) De úgy mozdult meg, mint mikor kidobunk valamit.


Ezek történtek mostanában. Persze régebben is voltak hasonló fura dolgok pl. rugdosás hangok az ajtómon, de a kutyánk nem volt a közelében sem, meg két férfi nevetés gyereksírással a belső udvar felől. Meg még hasonlók.

Köszönöm, annak aki elolvasta, tudom elég hosszú lett. Ha lehet, normális válaszolók írjanak. :))



2017. jún. 25. 20:19
 1/5 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem még valamit, ami mostanában történt.

A teraszról láttam egy halvány, világoskék árnyék pacát elsuhanni nagyon gyorsan a bogrács bigyusz és a medencén keresztül. Egy másodperc volt az egész. Én csak azt szoktam rá mondani, hogy szellemkutya, mert pont akkora volt, mint mondjuk egy vizsla.

Régebben is láttam már egyszer.

(nem annyira hiszek a szellemekben + tudom, hogy azokat amúgyse lehet látni, de most jobb jelzőt nem tudtam, mint a szellemkutya :D)

2017. jún. 25. 20:27
 2/5 A kérdező kommentje:
De lehet az egészet csak beképzelem, mert nyár eleje óta alig tudok aludni x)
2017. jún. 25. 20:29
 3/5 anonim ***** válasza:
76%
Egy aranybányán ülsz, próbáld rögzíteni az eseteket, indíts egy youtube csatornát, töltsd fel a bizonyítékokat és profit!
2017. jún. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nemtudom, reggel arra keltem hogy a vakolat pergett rám a falról és a szekrény fel volt borulva xd, biztos van logikus magyarázat! Meg van egy zászló a szobámba, néha még télen is csukott ajtó/ablaknál lobog xd..
2017. jún. 27. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Execlor válasza:
tudok javasolni sámánt ha kell :D
2017. jún. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!