Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ma reggel mikor felébredtem,...

Ma reggel mikor felébredtem, de még az ágyamban feküdtem, éreztem ahogy a párom megölel. Nem csak elképzeltem, éreztem ahogy magához szorít, és én is megöleltem őt. Ez mi lehet szerintetek?

Figyelt kérdés
Igazából én sem értem, sose történtek még velem ilyen dogok, ezért sem tudom hogy hova kéne írnom a kérdést. de nagyon furcsa, és nem tudom mi volt ez. a sztori annyi hogy megölelt, aztán el akart engedni, majd mondtam neki hogy öleljen meg jobban és magához szorított. nem álmodtam, ébren voltam már. szerintetek ez mit jelenthet? vagy miért történt? igazából magyarázatot keresnék, de az ilyenekre pontos magyarázatot nem tudok elképzelni. először történt velem ilyesmi, kicsit félek. :/
2017. júl. 3. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
62%
😆😆
2017. júl. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet én vagyok a hülye.. Tehát most vagy az van, hogy valójában nincs párod és úgy érezted, hogy valaki megölel vagy van párod és tényleg megölelt. Gondolom szeretetből. Nem értem a kérdést. Kifejtenéd kicsit?:)
2017. júl. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
bocsánat ha nem érthető pontosan. szóval akkor részletesebben. van párom, de napok óta nem láttam. és ma reggel úgy éreztem, mintha megölelt volna, pedig a közelembe se volt. Remélem így világosabb :)
2017. júl. 3. 15:44
 4/11 anonim ***** válasza:
62%
Felidézted az érzést.
2017. júl. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
88%
Köszi a pontosítást!:) Szerintem már annyira hiányzik neked a párod, hogy tudatalatt beképzelted a szitut.:)
2017. júl. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Én köszönöm a válaszotokat. ennyire durván sose sikerült még összehoznom, de akkor csak a hiány a bűnös meg a képzelőerőm.. Nagyon szépen köszönöm tényleg!!
2017. júl. 3. 15:56
 7/11 thoomas26 ***** válasza:
100%
A tudat képes olykor, az egyén számára legalábbis egészen élethű valóságokat teremteni. A megébredés utáni közvetlen időszak pedig erre az átlagosnál sokkal alkalmasabb.
2017. júl. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
92%

Esküszöm azt hittem poénból írtad ki a kérdést, és hogy tipikus szarkasztikus humor, már majnem vissza is írtam valamit, jót nevettem:D


Viszont a kommentedet olvasva már sokkal másabb a helyzet. Ezek szerint nagyon szeretheted, ha már annyira hiányzik hogy fizikailag érzed az ölelését. Nincs ebben semmi természetfeletti, csak az agyad tréfált meg. Remélem hamarosan újra látod a párodat és megoldódik a helyzet:)

2017. júl. 3. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Igen, viccnek tűnik, ha én olvasnám én is nevetnék rajta.. de nekem kicsit ijesztő volt, de akkor teljesen normális. Igen, nagyon szeretem a páromat és eszméletlenül hiányzik. Köszönöm szépen a kedves szavaidat kedves 8. válaszoló!

És mindenkinek köszönöm aki válaszolt a kérdésemre. Ezer köszönet!!

2017. júl. 3. 20:24
 10/11 anonim ***** válasza:
82%

A párod hiánya miatt benned kialakuló erős, érzelmi töltés és a vágy segítségével sikerült összehoznod önmagad számára ezt a megtapasztalást.


Ez, tulajdonképpen egy kisebb teremtés volt a részedről! :)

2017. júl. 3. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!