Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Lehetséges egy démonnal az...

Lehetséges egy démonnal az asztrál szex?

Figyelt kérdés
2017. júl. 14. 12:14
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Mármint a kommentelésben, vagy a démon szexben? Ahh, kit akarok átverni, mindkettőben benne vagyok
2017. júl. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:
A démoni szexben:D
2017. júl. 15. 12:42
 33/38 A kérdező kommentje:
A 69%-ost is bevesszük, szeretek örömet okozni:P
2017. júl. 15. 12:46
 34/38 anonim ***** válasza:
Mindenre nyitott vagyok. Majdnem mindenre.
2017. júl. 16. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:

Lehetséges.Bàr szàndékosan nem tudom,megvalósitható-e?

Vagy minden esetben a démon vàlaszt?

Rengeteg energiàt elvesz!Jobb a démonoktól óvakodni,még ha jó is az adztràlszex.

2017. júl. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:

#35 Rengeteg energiát vesz el. A valóságban mindig az ember szívja meg...

Letettem a dologról:D

2017. júl. 16. 17:17
 37/38 anonim ***** válasza:
Incubus a hímnemű démon, succubus a nőnemű. A „legendák“ szerint ezek a lények meglátogatnak éjszaka, a mellkasodra telepednek, leszorítanak az ágyra, és megerőszakolnak. De ez csak alvási paralízis. Viszont vannak olyanok, akik tényleg hisznek ezekben a démonokban. Az egyik felük azt állítja, hogy soha nem szabad ilyen entitásokkal kapcsolatot teremteni, mert, ahogy mondtad kérdező, végül te jársz rosszul. A másikuk szerint ez a legjobb dolog a világon, és azt is megszabhatod, hogy milyen kapcsolatot akarsz teremteni a lénnyel. (Pl csak testit, vagy mondjuk egy életre való elköteleződést.) Ehhez persze el kell végezni egy rituálét. Ha tudsz angolul, akkor keress rá arra, hogy succubus/incubus summoning, így egy csomó módszert fellelhetsz, valamint láthatod más emberek tapasztalatait videókban, blogokban.
2017. júl. 17. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
Igen,majd az egyiket jól felhúzod,oszt baszogatni fog a földhöz.😂😂😂
2017. júl. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!