Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kiskoromban találkoztam egy...

Kiskoromban találkoztam egy démonnal? Vagy mi volt az? Nem képzeltem! 15/L

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Megkérem a "vicceseket", hogy kíméljenek.


9-10 évvel ezelőtt anyám és apám még együtt voltak, egy kétszobás panelban éltünk. 5 éves lehettem. Nem volt külön szobás, szüleim közé bebújva aludtam. Egyik éjjel tisztán emlékszem, hogy csak úgy felkeltem, szüleim aludtak tovább. Kisebb zajt hallottam a másik szobából. Kíváncsian átmentem megnézni mi az. Mikor beléptem egy igen furcsa lényt láttam ami körül minden vörös volt mint a tűz, illetve az ablakból bevilágító kevéske holdfény is segített a dolgon. Csak nézett rám és vigyorgott. Annyira megijedtem, hogy átfutottam a szüleimhez és felvertem őket azzal, hogy van valami a másik szobában. Nagyon "örültek" nekem, biztosra vették, hogy képzeltem vagy álmodtam, de azért apával átmentünk megnézni, felkapcsolta a villanyt de semmi nem volt ott. Azt mondta álmodtam, visszavitt a szobába és aludtunk tovább, vagyis én kb 1 órával később mivel addig is paráztam.


Lehetne azt mondani, hogy álmodtam, de biztosra veszem, hogy nem. Eddig életem során mindig meg tudtam különböztetni az álmaimat a valóságtól, ez kiskoromban sem volt kivétel. Az meg a másik, hogy egyszerűen tudom, hogy nem álom volt, már csak azért is mert másnap szóba hoztam náluk a dolgot "párszor".



2017. máj. 19. 17:06
 1/10 anonim ***** válasza:
39%
Pedig álmodtál. Könyörgöm, 5 éves voltál, nem is emlékezhetsz már tisztán semmire belőle. Összemostad az álmod a valósággal.
2017. máj. 19. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
77%

Ennyi erővel én meg írhatnám, hogy biztosra tudom, hogy de, álmodtad. Ennek így semmi alapja nincs.

Mikor én voltam 4-6 éves nálunk is szellem volt a wc-ben, meg múmia embert láttam az erkélyen meg képzeletbeli barátaim voltak, szinte láttam is őket.

Arról meg ne is beszéljünk, hogy nagyon valóságosakat már akkor is álmodtam.

2017. máj. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
38%

Álmodtad vagy csak a képzeleted játszott veled utólag már tökmindegy. 5 éves kor után az emlékek összemosódnak más emlékekkel vagy látottakkal, álmokkal, stb. Gondolom sokaknak vannak ilyen fura emlékei abból az időszakból, mert abban az időszakban a fantázia igencsak eleven tud lenni. 😏

Te legalább szerencsés vagy, mert nekem még emlékeim sincsenek akkoriból. Már 11-12 évesen sem emlékeztem mi volt 4-5 éves koromban, sőt a hatodikra meg a hetedikre sem emlékszem és a nyolcadik is homályos, ahogy a kilencedik is megkopott. :D

2017. máj. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 thoomas26 ***** válasza:
64%

A gyermekek 6-7 éves korukig viszonylag nyitottak még az érzékszerveken túli észlelések képességét illetően. Hétköznapibban megfogalmazva, nyitva még a harmadik szemük. Így élénkebben érzékelhetik a nem fizikai világhoz köthető lényeket.

Az igaz, hogy nagyon nehezen állapítható már meg, hogy tényleg megtörtént veled ez az élmény, vagy csak a tudatod tréfált meg. Azonban én nem gondolnám, hogy ez előbbit el lehetne vetni. Az esélye megvan. Nagyon sok ilyen korabeli gyermek él át hasonlót, s egy részük nem csak fantáziál.

2017. máj. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én hiszek neked. Valószínüleg azért emlékszel rá ennyire mert nagyon-nagyob féltél és beleégett az emlékezetetbe. Nem tudom, hogy mi lehetett, de talán könyvekből, amik ezzel foglalkoznak, megtudhatod....
2017. máj. 20. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Missi_Key ***** válasza:
100%
Nem hiszem h démon, de hogy igaz azt igen...kicsit nehéz lessz, de juss be olyan helyekre ahol lehet roluk info
2017. máj. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
89%

egy asztrál lényt láttál.

Nem kell mindenért a démonokig szaladni.

2017. máj. 21. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%
Én meg azt álmodtam, hogy nyertem a lottón! Csak 5 számon múlt a nyeremény... :( Pedig a pénz illatát is éreztem! :):):)
2017. máj. 21. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
De pontosan hogy nezett ki?
2017. máj. 21. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:

Szerintem lehetett ez alvás paralízis. Nézz utána.

Nem mondom h álmodtad, de valószínűbb.

Egyébként nekem kiskoromban többször is volt h felültem az ágyamon és láttam egy farkas és egy szellem alakot aki felém közelítettek. Nem emlékszem nagyon többre de tudom h többször volt ilyen. Akkor megvoltam győződve arról h igazi volt de utólag lehet h álom volt.

Mondom, nezz utana az alvás paralízisnek

2021. febr. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!