Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit jelentsen az hogy a jósnő...

Katona2015 kérdése:

Mit jelentsen az hogy a jósnő nekem aszt mondta, hogy nem kíván velem tovább beszélni mert tele van a testem Démonnal. És hogy harcoljak a bennem lévő démokkal. Hát kivagyok én? Azyt tudom hogy van Intuícióm.

Figyelt kérdés

#Intuícióm fejlesztése
2016. okt. 9. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy nem akar neked többet hazudozni... Már valószínüleg te is az a reménytelen eset fajta vagy, szóval hiába töröm magam...
2016. okt. 9. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hazudsz
2016. okt. 9. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ilyet leginkább annak szoktak mondani, aki átlát a hazugságaikon, te, kedves kérdező, pedig nem ilyennek tűnsz. Szóval nekem is kamu és/vagy trollszagú a kérdés.
2016. okt. 9. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Vagy annyira buta vagy hogy még ő is elszégyellte magát, hogy lehúz.
2016. okt. 10. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Ozmium42 ***** válasza:
100%
Vagy egyszerűen csak idegesítő vagy, és le akar rázni. Azonban, mivel ő egy csaló szélhámos, megérdemli, hogy az idegeire menj. Ne kíméld.
2016. okt. 10. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy nem tudja a jövőt, ezért keres kifogást.

Mivel neki létkérdés (megélheti forrás), hogy jósoljon, az is lehet, hogy jó jósnő, csak neked nincs jövőd!

2016. okt. 10. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Na,ma is jósokat nevettünk!:)
2016. okt. 15. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!