Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Álmomban válaszoltam egy...

Álmomban válaszoltam egy kérdésre, de nem emlékszem rá. Mégis hogyan történhetett?

Figyelt kérdés
Épp aludtam és anyum közölt velem egy tényt, én meg álmomban mondtam rá, hogy jólvan. Viszont nem emlékszek rá, hogy felébredtem volna, szóval tuti álmomban mondtam, de még is hogy, ha épp alszok, nem vagyok a tudatomnál?

2017. júl. 17. 02:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Fogalomzavar!

A TÉNY és KÉRDÉS nem azonos fogalmak.

Ha 'álmodban' válaszoltál, azt anyud nem hallhatta, ha válaszoltál tényleg, akkor esetleg 'félálomban' voltál, az pedig nem teljesen tudattalan állapot.

2017. júl. 17. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
félálmomban voltam lehet, de anyum emlékszik rá én nem
2017. júl. 17. 12:58
 3/4 anonim ***** válasza:
Ennyi, félálomban voltál. Ez ilyen, felkelsz de túl álmos vagy ezért nem marad meg az emlékezetedben ami történt. Velem már történt olyan hogy nagyon fáradt voltam mikor lefeküdtem aludni és másnap reggel felkeltettek hogy túl sokáig alszom és kihűl a reggeli, megreggeliztem majd minden unszolás ellenére visszafeküdtem aludni. Később felkelve az egészre nem emlékeztem, de elmesélték és nekem halvány pillanatnyi emlékfoszlányaim vannak arról hogy iszonyú álmos voltam és botorkálok a konyha felé, meg hogy kezemben a villa és bámulom a tojásrántottát.
2017. júl. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
fél álomban az ember sokszor nem emlékszik dolgokra
2017. júl. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!