Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Meddig fog még hanyatlani az...

Meddig fog még hanyatlani az emberi társadalom?

Figyelt kérdés
Elszomorít, hogy manapság semmi sem jön össze. Régebben kitettem a lábam és máris utcai verekedésbe keveredtem, persze nem én verekedtem, hanem néztem, ahogy egymásnak esnek és ez már természetes volt számomra, hiszen unalmas napjaimat csak ez dobta fel. Később, ahogy idősebb lettem megtanultam értékelni ezt, de a dolgok kezdtek elfajulni és már egyre ritkábban voltak utcai verekedések vagy beszólások. Mindenki elpuhult és már nem akartak egymással verekedni. De nem tudom mit tegyek, mert én nem vagyok egy harcos típus, inkább csak meghúzom magam és élvezem a műsort. Mellesleg az a fajta vagyok, aki csendes visszahúzódó illedelmes internetes hírében áll, de ez csak álarc. A háttérben próbálom irányítani a szálakat, de túl kevés vagyok hozzá. Nem tudom mit csináljak.
2017. júl. 17. 20:09
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
He? Internetest írtam intelligens helyett.
2017. júl. 17. 20:11
 2/17 anonim ***** válasza:
94%
költözz le valamelyik cigánysorra.
2017. júl. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha körülnézel magad körül az emberiség egy nem törődöm pillanatban van most. A fajunk a kihalással fenyegetőzik. Megannyi civilizációs probléma van és nem lehet megoldani mert az emberiség többsége hagyja hogy a kisebb erők uralkodjanak rajtunk. Afféle áldozat szerepet nyújtunk a kormányok iránt de a birkák vagYunk mindd. A természetet régről felváltotta a mesterséges üzemvilág. Márcsak a maradék őslakosok tudják hogy hogyan kell jól aratni és jól bánni mindennel. Az egoizmus, a materalizmus és több mint a nulla hit keringőzik a fajunkon mert nem látunk át. A konfliktusaink 90%a jelentéktelen tárgyakon alapul mint a pénz, a birtoklom eszközök és egyebek. Meg amilyenre teremtette isten a világot . Most látni hogy hol tartunk. A spirituális és a szeretet erő hiányban mutatkozik au emberiségen egyszerűen azért mert a faj egyyedek . Hanem mert hagytuk hogy aa saját kitalált eszközeink megzombitsanak minket. A világ számos negatív dolgok eredménye. De kiszámithtatlan milyen jövő elé kerülünk. Tudod a mondást. Ember tervez de isten végez. Ha kinyitod az igazság látó szemeidet és képes vagy mindent meglátni mivan idekint a világban a saját vágyaidat lezárva akkor simán meglátod hogy megy a maga útján minden. Ha kihalunk hát kihalunk. Ha nem akkor nem élhetünk úgy mint most. Változni kell.
2017. júl. 17. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Ha kell a balhé adj egy címet és megyünk. Van rosszakaród vagy bárki olyan akit szívesen látnál félholtra verve?
2017. júl. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok milliós, hogy csak úgy költözzek. Meg aztán nem vágom a nyelvet, ha beszólnak egymásnak, úgyhogy nem sok értelme van. Én csak egy békés helyet akarok, ahol élvezhetem az életet. Nem vagyok hozza szokva a jóhoz.
2017. júl. 17. 20:23
 6/17 anonim válasza:
Szerintem dobald meg a tukrot. Vagy kopd szembe. Azt te iranyitod.
2017. júl. 17. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

#3

Rosszul hiszed, hogy a spiritualitás csak jó lehet és egyfajta békét kíván hivatni. A valóságban ez teljesen másképp van, mert csak azokat a kliséket nyálaztad át, ami számodra szimpatikus vagy megengedett, de vannak cenzúrázatlan változatok is, amik rá mutatnak az emberiség valódi arcára. Másfelől az emberiség sorsa a kipusztulás, szóval jó irányban haladunk, viszont egyes közösségek, ahol én is vagyok természetellenesen kezdtek el viselkedni, ami miatt aggódni kezdtem. Végső soron a természetesség kezd elfajulni és már a globális felmelegedés ellen is sokan vannak, hol ott csak a természetesség része. Manapság már a rosszat sem tudjuk értékelni, mert a jó rossz színben tünteti fel, hol ott a rossz is jó, csak kellőképpen kell értékelni.

2017. júl. 17. 20:40
 8/17 A kérdező kommentje:
Emlékszem régen én is ilyen voltam, amíg valaki fel nem nyitotta a szemem. Azóta tudom értékelni a rosszat.
2017. júl. 17. 20:43
 9/17 anonim válasza:
Te elvagy nagyon tévedve :D
2017. júl. 17. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

"Ha körülnézel magad körül az emberiség egy nem törődöm pillanatban van most."

Bezzeg régen!


"A fajunk a kihalással fenyegetőzik."

Mi van???


"Megannyi civilizációs probléma van és nem lehet megoldani mert az emberiség többsége hagyja hogy a kisebb erők uralkodjanak rajtunk."

Bezzeg régen, a földbuta paraszt úgy kiállt a dógokért hogy csak na! És kisebb erők se ura'ák, minimum királ kellett! Egyébként se hagyta hogy materialista dolgok lekössék, pl. ha úgy alakult bátran éhen is halt!


"Afféle áldozat szerepet nyújtunk a kormányok iránt de a birkák vagYunk mindd."

Királságot!


"A természetet régről felváltotta a mesterséges üzemvilág. Márcsak a maradék őslakosok tudják hogy hogyan kell jól aratni és jól bánni mindennel."

Hát persze, imádkoznak a szellemekhez, mielőtt leölik az állatokat és ettől minden jobb! :D


"Az egoizmus, a materalizmus és több mint a nulla hit keringőzik a fajunkon mert nem látunk át. A konfliktusaink 90%a jelentéktelen tárgyakon alapul mint a pénz, a birtoklom eszközök és egyebek."

Bezzeg a képzelt entitások miatti háborúk, az már döfi! Meghóni valami képzelt istenért az az igazi! Aki meg egoista módon enni és élni akar az meg fúj! És abba most ne menjünk bele hogy a régi hősi háborúkban valamiért a győztesek isteni ige hirdetése helyett erőszakoltak és gyújtogattak arról nem is beszélve hogy pofátlanul lenyúlták a vesztesek földjét. Bezzeg a csúnya fejlett istentelen világ ezt ma mind elítéli és tiltja, pedig a régiek jobban tudták!


"Meg amilyenre teremtette isten a világot ..."

Innentől végleg értelmetlen világvége röfögésbe csap át az egész... :D

2017. júl. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!