Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Vonzás...

VTB kérdése:

Mi a véleményetek a Vonzás törvényével kapcsolatos "Abraham" tanításokról. Van aki ezek szerint kezdte el élni az életét? Esetleg konkrét változások az életének bármely területén miután elkezdte tudatosan használni?

Figyelt kérdés

2017. júl. 30. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
95%

Most néztem meg először ezt az "Abraham"-os videót, nagyon érdekes, köszönöm hogy kiírtad ezt a kérdést.


A vonzás törvénye egy ideig nem működött, mert rosszul csináltam, nem értettem meg igazán a vonzás törvényét. Viszont miután megértettem, kb. csodák történtek.

Meg akartam ismerni egy lányt, viszont nem akármilyet akartam. Elképzeltem pontosan hogy milyen is az a lány, például az egyiknek azt akartam, hogy pszichopata legyen. Pár héttel utána pontosan olyan lánnyal találkoztam interneten, akire minden ráillett.


Későbbi időkben, megint megcsináltam ugyanezt, és ugyanúgy bevált, pontosan azt kaptam, amit elképzeltem, amire vágytam.


Ezerszer megtörtént már az, hogy elképzeltem valamit, tudatalattimba ez bevésődött, vágytam rá, és megtörtént magától, figyelnem sem kellett rá, egyszer csak arra eszméltem hogy már rég megtörtént az amire vágytam.

Persze nagyon sok mély gondolkodás, megértés után sikerült ez, jelenleg is tökéletesítem még.

2017. júl. 30. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Nekem par nap alatt sikerult elernem. Tudtam, hogy a fonokom nem fog fizetest emelni. Igy is tortent.
2017. júl. 30. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
Tömény ostobaság az egész.
2017. júl. 31. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha csak olvasod a sorokat semmi, de ha a sorok között olvasol akkor egy használati útmutató ami a pszihológián át a fizikáig leírja, hogyan èrd el a cèljaid. Arra az igazságra èpít, hogy a feltáplált gondolatoknak nem tud senki ellenálni. Ami erős gondolat az cselekvèsre kènyszerít. Másrèszt a kollektív tudattalant (aminek lètezèse tagadott) kihasználja azzal, hogy arra koncentráltatja az èrdeklődőt, amit akar. A vèletlenek mások gondolataiból származnak ami vagy szerencse vagy balszerencse az egyènnek. De ez bonyolult itt fejtegetni. El kell olvasni ès meg is kell èrteni, ha ezt az èrdeklődők megtennèk ez a kèrdès sem lenne most.
2017. júl. 31. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=Dp_4lxvBtq0


Erről a vidiről beszéltek ?

2017. júl. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen :) ezekről a videókról van szó :)
2017. aug. 1. 20:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!