Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mennyi idő után jöttél össze...

Mennyi idő után jöttél össze a skorpió pároddal? Milyen a skorpió férfival az élet?

Figyelt kérdés
2017. aug. 9. 19:32
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Hogy érted hogy mennyi idő után jöttem össze vele?

Aznap jöttünk össze, amikor megismertem. Szerelem volt első látásra. Ennek immár 31 éve, idén lesz a 29. házassági évfordulónk.


Milyen vele az élet?

Azt hiszem a több mint 30 éves együttlét elmondja.

2017. aug. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk két év kellet, mert ment a szerencsétlenkedés, nem volt túl rámenős (mint kiderült, csak titkolta, hogy tetszem neki), én meg úgy gondoltam, hogy nem én fogok kezdeményezni. :) Aztán egy buliban csak sikerült.

Aztán a kezdeti kis félénk stílusa hamar megváltozott, és kijött belőle a határozott énje, amit azóta is gyakorol(na, ha hagynám. he-he-he. Nem hagyom ám, hogy egyeduralkodó legyen, csak társuralkodói rendszerbe megyek bele. Igen, bak vagyok. :D)

2017. aug. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
87%
Nem tudom , én még skorpiókkal nem feküdtem le , de biztos nagy csipkedés lenne a vége XDDD
2017. aug. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mi ez, zoofília?
2017. aug. 9. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Hogy milyen vele az élet? Ha érzi,hogy alul maradt valamiben,véletlenül sem ismerné el a hibáját. Inkább addig sérteget,amíg a taknyom-nyálam össze nem folyik a sírástól. A skorpió jegyűek marnak.
2017. aug. 10. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

És ezt a jellemzőt mennyire tartjátok igaznak róluk?:

Ha elhagyják, pillanatok alatt képes véget vetni egy problémás helyzetnek, amit azután évekig analizál, s szenved tőle.

2017. aug. 10. 17:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!