Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A 22 éveseknek mi kell? Sok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 22 éveseknek mi kell? Sok ennyi idős van itt?

Figyelt kérdés
A skorpiókra lennék leginkább kíváncsi, hogy ők hogy látják a szerelmet. Nemeteket írjátok oda majd. :)

2012. jún. 11. 13:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

A 22 évesek biztos, hogy nem a horoszkóp alapján választanak pát, mert kinőttek ebből a korból.


22/L

2012. jún. 11. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Mi kell? Egy nem félrekefélős csaj aki megbecsüli azt amit kap.Röviden,ha találsz ilyet szólj :)
2012. jún. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
lol
2012. jún. 11. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

23/l skorpió


Teljes kudarc, engem e téren szívat az élet, tuti egyedül halok meg..Ha legalább kövér lennék, buta, ragyás, kopasz, fogyatékos, nyavajgó p_csa, idióta, sz_r ember akkor kiegyeznék vele, de ezek hiányában rohadtul elegem van.

Csak arra vágyom, hogy legyen végre egy értelmes komoly kapcsolatom, amiben boldog vagyok, ahol szerethetek és szeretnek. Ennyi lenne..

2012. jún. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Nem párválasztás, hanem hogy milyenek vagytok. Elszántak a szerelemben, vagy hirtelen lobbanékonyak? Én is is, egyszer úgy egyszer így, de nem vagyok megcsalós fajta. Ti milyenek vagytok? Veletek egykorúval járnátok? Nekem ez fura lenne, nem hiszem hogy menne. És érdekel hogy ti hogy gondoljátok.
2012. jún. 11. 14:08
 6/16 anonim ***** válasza:

Én 20 éves vagyok szintén skorpió/nő

Eléggé hamar szerelembe tudok esni és nehezen szeretek ki abból a személyből akit egyszer megszeretek,viszont lobbalékony és heves vagyok pl. a szexben

2012. jún. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
4-es válaszoló: én vagyok a leendő nagy Ő, csak még nem tudsz róla! :)
2012. jún. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Én is, hamar ki is mondom, csak nem hiszik el és ezzel már az őrületbe kergetnek.


Arról mit gondoltok, hogy a skorpió skorpió összefér-e? Mmint elég sok igazat írnak rólunk, meg másokról is, és azért ezek előjönnek ha tetszik ha nem. Én nem tudom, eléggé össze vagyok zuhanva amúgy is. Jó lenne egy kis út mutatás. :)

2012. jún. 11. 14:30
 9/16 anonim ***** válasza:

kedves 4.


akkor jó helyen vagy, hogy társat keress! itt minden lány modell alkat és olyan gyönyörűek, hogy a nap csak nekik süt. a férfiak mind igazi latin szeretők, a legkisebb méret 20 cm. lankadtan.


a kérdésre válaszolva nekem több pénz kéne, bár nem vagyok 22.

2012. jún. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Meg mit jelent h "lol" ??
2012. jún. 11. 14:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!