Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hihetetlen dolog történt...

Látom kérdése:

Hihetetlen dolog történt velem e nap elkeztem dolgokat látni és érezni ami még meg sem történt de be következik hogy gondoljátok erős fantázia vagy igenis más vagyok mit az átlag?

Figyelt kérdés
2017. aug. 11. 10:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem egy troll vagy, inkább sportolj valamit ha már annyira unatkozol, hasznosabb és többre mész vele az életben. :)
2017. aug. 11. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Lőd ki magadat az űrbe, az lenne a hihetetlen.
2017. aug. 11. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyenek vannak, bár szerintem nem véletlen
2017. aug. 11. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
El fogadom a kritikádat de nem értek veled egyet a kérdésemre válaszolj ne cáfolni akard hülye mondatokkal .... Mi az a Troll
2017. aug. 11. 11:58
 5/14 anonim ***** válasza:
58%
átlag ember nem létezik, az egy statisztikai fogalom. Ebből logikusan és egyértelműen következik "más " vagy, mint egy statisztikai fogalom.
2017. aug. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 thoomas26 ***** válasza:
58%

A jövő már a jelenben létezik. Egyes részei fixek, "meg vannak írva", más részei képlékenyebbek, mely a mindenkori jelenben elkövetett tetteink fényében folyamatosan változhat.

Bizonyos tudatállapotban és egyes esetekben (akár spontán módon is) képesek lehetünk belelátni ebbe az energiafolyamba, s információkat lehívni onnan.

Vagy a felsőbb éneden vagy egy tőled független szellemi lényen keresztül.

Ha csak néha fordul elő, és olyant érzel meg előre, ami normál esetben is kikövetkeztethető lett volna, az még nem indokolja a "hihetetlen" jelzőt. Viszont ha sűrűbben is előfordul, és olyanok is bejönnek, amit tényleg nem tudhattál/érezhettél előre, normál körülmények között, akkor valóban működik a csatornád, s a jövőből jutsz információkhoz.

2017. aug. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
33%

#6

"A jövő már a jelenben létezik. "

Az idő nem csak egy mértékegység? A jövő egy olyan eseménysorozat, ami még be sem következett. A jelen viszont nem létezik, mert hát nem egy folytonos dolog a jelen, amit kimondod, hogy "JELEN" már el is múlt. A jövő még nem létezik a jelenben. Jó lehet abban hinni, hogy minden előre megvan írva meg kényelmes is.

2017. aug. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Folyamatosan látom a jövöt mindta kis kép kockát vagy kis kaszeták lenének és amit látok be is következik nem tudom irányitani hogy jó vagy rossz de ahogy meg látom be következik percek orákon belül és nem manipulálom hiogy az legyen amit én látam
2017. aug. 11. 15:51
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

#8

Jó neked. De most maradj csendben egy kicsit, mert a 6-os válaszát várom, így nem fogom hallani mit ír. Majd később foglalkozunk veled is csak várd ki a sorod a francba már.

2017. aug. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Ne tudd meg, ma voltam vásárolni, tudni kel válogatós vagyok nagyon, de kinézetre nem egy lányt láttam ma akivel öszejöttem volna, máskor meg nagyritkát 1-1 aki csak talán:D
2017. aug. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!