Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kinek milyen élménye volt...

Kinek milyen élménye volt Ayahuasca tea illetve DMT fogyasztásától?

Figyelt kérdés

Továbbá érdekelne hogy ki milyen idős, illetve a helyszín, rituálé ahogy alakult az esemény.


Kinek milyen érzése volt? Tapasztalata? Élménye?


Hogyan változtatott meg titeket az élmény utána? Pozitív irányba? Spirituálisan?



2017. aug. 15. 16:24
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

a nagynéném kollégiumi szobatársának unokatestvére mesélte hogy

nem evilági.

nem szavakba foglalható, vagy a szavak cseppek amik az óceánt ölelnék.

De nem kellemes élmény

hosszantartó életminőség javító hatással van a személyre.


de rossz helyen kérdezed. Ide trollok járnak, meg tinik, meg szkeptikusok, meg sátánisták, meg néhány normál ember. Erre az érdeklődésre más fórumok vannak.

2017. aug. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Milyen fórumok?
2017. aug. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
81%

nem kell titkolni, mert a google-lel elég hamar rájuk találni.


senkit nem buzdítok illegális szerek fogyasztására!

De az ártalmak elkerüléséhez az információ nélkülözhetetlen.


daath.hu

[link]

[link]


A drogok nem jók, a drogok nem rosszak. Attól függ, hogy ki mire hogyan használja. Jelenleg a világ mindennek a rossz használatát erősíti. Nem jelentenek kivételt ez alól a drogok sem.

Az ajahuaszka nem könnyű drog, hanem lelki purgáló szer. Egy kicsit sem élvezetes! az embernek a saját poklában beszarva, lehányt ruhával dagonyázik.(kicsit sarkítottam, de csak kicsit)

Mégis sokan választják ezt, mert utána valahogy az ember mélységében jobb lesz.


Vezető nélkül életveszélyes, kb mint pucér segggel beugrani éhes homoszexuális piranják közé.

Ma magyarországon kevés megbízható vezető van még és ők se a google ad-on hirdetik magukat!


első voltam.

2017. aug. 15. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
88%
DMT-hez direkt nem szóltam hozzá, mert nincs vele tapasztalatom. Viszont az biztos, ha te bármelyik pszichedelikumot használod önismereti céllal, meg kapod tőle a tudást. Viszont a kitágult tudathorizonton belül, találkozni fogsz hideggel, meleggel egyaránt és időbe telik amíg megemészted. De pszichedelikumok sem kellenek hozzá, elég ha kitartóan meditálsz és sokat és jól csinálod. Ez utóbbi annyival könnyebb, hogy szépen lassan haladsz, nem pedig hirtelen raknak eléd egy hatalmas tükröt, amibe ráadásul még dualisztikus elmével kell belenézned. Nem buzdítalak semmire, de ha nagyon ragaszkodsz a pszichedelikus élményekhez akkor első próbálkozásod a varázsgomba legyen alacsony dózissal, jól előkészített és kontrollálható körülmények között, bőven megmutat neked olyan kondícionáltságokat amelyeket aztán évekig tart meghaladnod... Egyébként meg a meditációt részesítem előnyben...
2017. aug. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszokat.


a varazsgomba 5-10 alkalommal már volt próbálva, viszont nekem az acid volt az ami nagyon erőteljesen hatott rám. 3 trippből az első lightos, érdekes, kis csavargatós.

másodjára csodálatos, színes, boldog, vidám, meseszerű. (konkretan annyit nevettem h behugyoztam a nevetéstől..xd)

harmadjára befordulós, fáradt, paranoias, kellemetlen trip.


Holnap megyek első jóga órára, ill. meditálni elég regota szoktam, azt próbálom beleiktatni a mindennapokba.


DMT-t sikerult kapnom changa formájában, olyan mint a dohány viszont crack pipából nem sok mindent adott. Arra gondoltam h megtisztitom a testem napokig, no cigi, alkohol, hús, es akkor hatha adna valami trippet. Szerintetek? aki jartas a temaval vele felvennem a kapcsolatot.

2017. aug. 15. 21:44
 6/8 anonim válasza:
100%
Kedves kérdező, én kétszer próbáltam az acidot és DMT-t kb. 20-25 alkalommal, tiszta kikristályosított formában és changával is. A gombára, LSD-re fel lehet készülni, de a DMT pár mélyen lent tartott slukk után (15-20 másodperc nagyjából) egy olyan világba visz, ami semmiben nem hasonlít a miénkre, kicsit sem emberi, hihetetlen geometriai formák, fraktálok és teljesen más fizikai törvények vannak ott, olyan dolgokat tapasztalsz amire itt nincs is érzékszerved. Mintha próbálnám elmagyarázni egy vaknak, hogy milyen a piros. Ide visszatérni olyan érzés, mintha egy másik univerzumból hoztak volna egy idegen bolygóra. Ez a szer nagyon fontos leckéket tud tanítani, ha tisztelik. Egy trip nagyjából 10-15 perces, de az utóhatásokat még egész nap érezni, olyan, mintha újra programoztak volna. Nagyjából így tudnám leírni. Antidepresszáns mellett veszélyes használni, különben ártalmatlan. Tiszta formában egy teljes élmény nagyjából 50-70mg-s dózis, changánál ez lehet kb. 200mg. Sok szerencsét, nyisd fel az elméd. :)
2017. okt. 29. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem is az egyik ismerősöm mesélt róla, milyen a dmt. Changa formájában kb kiszámíthatatlan, nehéz eltalálni mennyit tegyél a pipába. Ha keveset, akkor szinte semmi, ha közepesen sikerül akkor érdekessé teszi a látásmódod, kicsivel több már sokkal nagyobb élményt ad, ha eltalálod a mennyiséget akkor egy rövid időre elvisz egy igen látványos plasztik unuverzumba, ha pedig kicsit többet mint kéne, akkor megtudod milyen meghalni. Ez utóbbi az ismerősöm szerint minden, csak nem kellemes. Semmi földöntúli, semmi látványos, nincsenek másik dimenzióbeli lények csak te és a halálod.A barátom szavaival élve, csak egy rövid hatású erős hallucinogén anyag, amit túlmisztifikálnak.
2020. márc. 22. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
0%
Összehugyoztad magad bedrogozva? Fujj de undorító … 2017es kerdes lehet azóta sikerült eljuttatnod magad a másvilágra is
2023. máj. 2. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!