Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ayahuasca teat fogyasztott...

Ayahuasca teat fogyasztott mar valaki? Vagy tudtok rola barmit?

Figyelt kérdés
2014. dec. 10. 12:48
 1/5 anonim ***** válasza:
90%

Ja,de nem kinnt a jungleben hanem itthon főztem magamnak Amszterdamban vásárolt Chakrunából és Chalipongából,MAO gátlónak Paganum Harmalát főztem.Előtte egy napig böjtöltem,4óráig főztem a teát,a P.Harmalát egy óráig.Egyedül voltam otthon kb este 10 körül megittam a Harmalát,20 percre rá az Ayahuascát.A Harmala nagyon nehezen csúszott le,meg is hánytatott-ami nem baj-utána kb 1-1.5óráig émelyegtem meg hánytam még 2x,majd amikor már nem émelyegtem és kezdtem érezni akkor rátoltam egy spanglit,és onnantól kb5 óráig flasheltem tőle,közben még egy pár cigi elégett.Az élményeim elég durvák voltak,főleg amikor kimentem a szabad levegőre és a holdat meg a csillagokat néztem.Amúgy nem volt durvább mint egy 3-4grammos gomba trip.Valszeg keveset főztem meg nem elég sokáig,de nem láttam értelmét 12 órán át főzni amikor 4-5 is elég neki.Ez volt még idén márciusban,azóta csak kalapokat tolok,attól nem fordul fel a gyomrom.Összességében nem egy rossz dolog,csak nem szeretek ennyit hányni:D

Az viszont tény,hogy a DMT-vel kinyílik egy kapu az agyadban,és ez elkísér egész életedben.Hozzánk legközelebb csak amszterdamban lehet kapni alapanyagokat,neten ne rendeld meg mert minden holland csomagba belenéznek.Ha van még kérdésed akkor privátban.

2014. dec. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Az viszont tény,hogy a DMT-vel kinyílik egy kapu az agyadban,és ez elkísér egész életedben.


Szia, ez pontosan mit takar? Segíts kérlek.

2014. dec. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Youtube-on nezd meg a "A lelek molekula" c. dokumentum filmet. Ott mindenre valaszt kapsz.
2014. dec. 10. 13:36
 4/5 A kérdező kommentje:
2014. dec. 10. 13:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Köszönöm.
2014. dec. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!