Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Ez valami égi jel? Hasonló...

Ez valami égi jel? Hasonló tapasztalata valakinek?

Figyelt kérdés
Álmomban gyakran látok egy cigány asszonyt, aki varázslatokat mutat be és cigány nyelven beszél. Nem tudtam cigányul mégis értettem miről beszél. Életem fontos eseményeinél mindig felbukkan egy cigány asszony a semmiből és utána eltűnik.
2010. máj. 25. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Sokkal esélyesebb egy enyhe fokú rögeszmésség :) De félre a marhulással: általában az előjelek nem figyelmeztetnek, hanem utólag erősítenek egy meglátáson, rendszerint úgy, hogy szinte előre megtörténik a fejlődés, aztán visszatérsz kicsit a korábbi állapotodba, majd megtörténik nagyban, és világosan emlékszel az átmeneti, "kicsiben már megtörtént" belátásod részleteire, tanulságaira. Ebben is csak díszlet az, amit hétköznapi életként ismerünk, és az egész ezoizé tényleg csak arról szól, hogy orrnál tovább látni (legalábbis a fejlődésednek az a része, amit nem bízol másvalakire).
2010. máj. 25. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
68%
Hű ez érdekes :) Szerintem jelent valamit :) Ha másra nem is, legalább arra biztosan figyelmeztet és emlékeztet, hogy ne legyél fajgyűlölő :)
2010. máj. 25. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Csak komoly válaszokat várok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. máj. 25. 12:16
 4/4 anonim válasza:

Ha valaki cigánnyal álmodik nagy szerencséje lesz!

Álmoskönyvbe így írják, nekem is így volt!

Egyik este cigánnyal álmodtam másnap megkérte a párom a kezem :D amire már annyira vártam...úgy éreztem, hogy csoda történt :D

2010. júl. 4. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!