Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Szerintetek lesz valaha...

Szerintetek lesz valaha világvége?

Figyelt kérdés

Ha lesz akkor mikor?

komolyan kérdezem, mert mostanába megtetszettek az ilyen filmek, sorozatok, bár nem élnék ilyenben, de tetszik a téma



2017. aug. 21. 19:29
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Itt fel van sorolva pár tudományos következtetés. Semmi nem tart örökké, a Földi élet sem, de biztos nem úgy fog véget érni ahogy itt az ezotérikus-természetfeletti fantáziák gondolják (elragadtatás, özönvíz, földönkívüli invázió, kihalt népek naptárai, középkori jóslatok, stb...):


[link]

2017. aug. 21. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
elragadtatás alatt mit értesz?
2017. aug. 21. 19:50
 3/14 anonim ***** válasza:
Vallásos elképzelés ami szerint (nagyjából...) az ítélet napján Jézus megjelenik és a jó/hívó emberek felemelkednek a mennybe és ott találkoznak Istennel, míg mindenki más itt ragad és átéli az apokalipszist, és ez egy világvége-nézet.
2017. aug. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
hát ez röhej... na mindegy nem szeretnék belemenni a vallásos dolgokba. szerintem a földönkívűli invázió a legreálisabb
2017. aug. 21. 19:58
 5/14 anonim ***** válasza:
Nyújton szerint 2060 [link] én hiszek neki, mer tudós volt
2017. aug. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Hát kèrdező sajnos nincs ebben igazad. A legreálisabb az az, hogy kinyírjuk egymást. A vallásos rèszhez mèg annyit fűznèk, hogy egy igaz oldal van abban a babonás könyvben ès az a tízparancsolat. Na azt ha betartjuk, akkor belèphetünk a mennyek országába, vagyis a csillagok közè. A jelenlegi èn testem, èn èletem, enyèm enyèm, nem adom, harcolok az igazamèrt szint, a pokol ha úgy tetszik. Amikor ez vèget èr, ès ez be fog következni de elötte sokan elpusztulnak, akkor az eddig felfedezett tudás kollektíve mindenkiè lesz. Akkor elkezd a technika új távlatokba emelkedni. Ez egy ponton fog elkezdődni. Amikor már nem elválasztjuk a dolgokat miközben különbsègeket keresünk, hanem fordítva.
2017. aug. 21. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
5 milliárd év múlva mindenképp lesz. A Nap elégeti minden üzemanyagát, és vörös óriássá duzzad, szétperzseli az életet a Földön.
2017. aug. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
5 milliárd èv mulva már nem leszünk ezen a bolygón.
2017. aug. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
47%
Nekem ehhez értő emberkék azt mondták 4-6 év és jön az aranykor. Meg látszódnak a jelek is erre, chip-eket vezetnek be az emberekbe amiről a biblia is ír, egyre nagyobb káosz van, stb.
2017. aug. 21. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lesz egy nagy "gnab gib" és kész vége.
2017. aug. 22. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!