Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Halála előtt átrendezte a...

Halála előtt átrendezte a helységet, hallottatok már ilyet?

Figyelt kérdés

Jó pár évvel ezelőtt történt ez az érdekes eset, amire nem tudtunk logikus magyarázatot adni. Gondoltam megkérdem tőletek, történt-e hasonló körülöttetek!?


A mamám ,a halála előtti napon, csak feküdt, rosszul volt, ereje is alig. A szomszéd utcában lakott, és a szüleim egész nap vele voltak. Este 7 körül úgy adódott, hogy mind2jüknek haza kellett jönnie, és egyedül hagyták kb. 30 percre a szobájában..


30-40 perc múlva visszamentek, és látták, hogy a szoba át lett rendezve. Az üvegesszekrény, amit 2 ember is nehezen mozdít meg, a szoba közepén állt. A TV-s asztal szintén teljesen máshol volt, ami szintén egy súlyos (régiféle FF tv) darab volt. Életerős embernek, is szűk lenne a 30perc minderre. Ő pedig ült az ágyon és NEM emlékezett semmire. Másnap reggel halt meg...


Valaki hallott már efféle történetet?

Mi lehet erre a logikus magyarázat?


2010. máj. 25. 20:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
57%
Én ezt nem bírom elhinni....
2010. máj. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
58%
kamu
2010. máj. 25. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Nekünk is hihetetlen (volt)...
2010. máj. 25. 20:33
 4/23 anonim ***** válasza:
80%
Bevallom én nem hallottam még ilyet. Azért fura nekem ez az egész mert ha már érezte, hogy haldoklik akkor miért akarta volna átrendezni. Pont ez az, hogy ott szeretik a dolgaikat ahol eredetileg is voltak.
2010. máj. 25. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:
Szüleim sem jutottak szóhoz. Faterom húzta vissza a helyére a két bútordarabot.
2010. máj. 25. 20:37
 6/23 anonim ***** válasza:
84%
súlyos betegekre jellemző, hogy haláluk előtt van egy periódus, amikor visszatér a régi életerejük. de nem hinném, hogy bútorokat tudnának megmozdítani.
2010. máj. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
58%

A helység az egy falu, város, stb.

A szoba, konyha, stb az helyiség.

Szóval nem hiszem, hogy átrendezte a helységet.

2010. máj. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
64%

Utolsó: köszönjük Emese

Egyébként nekem is hihetetlen, de ennél hihetetlenebbet is láttam már, amit ha nem látok saját szemmel, lipótra küldtem volna aki mondja.

2010. máj. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
59%
Előző: Szívesen.
2010. máj. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
57%
Semmi különös nem történt, csak eldugta előletek a spórolt pénzét! A postás járt ott az húzta el a szekrényt is, annak adta oda a cuccot a mama!
2010. máj. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!