Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » 1000kcal alatti fogyókúrázók...

1000kcal alatti fogyókúrázók elmondanák a tapasztalataikat, véleményüket?

Figyelt kérdés
akár üzenetben is! köszönöm szépen!
2016. aug. 9. 14:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Csináltam kétszer is életemben. Mondjuk én alapból vékony vagyok, nálam inkább lelki okai vannak, hogy diétázok. Tehát amikor először csináltam akkor gimis voltam, rohadt sokat stresszeltem. Ha jól emlékszem hónapokig csináltam így olyan 36 kilóra fogytam le. Anorexia nervosával kezeltek. Ez mondjuk tippikus elkezded megvonni az ételt, aztán csak gurulsz tovább, egyre kevesebbet eszel, végén meg a kórházban jutsz ki.


Aztán 32 évesen megint volt egy ilyen időszak. Akkor 39 kg volt a mélypont. Igazából nekem jól megy a koplalás, de pár hónap után rámjött a zabálhatnék. Mindig éhes voltam, totál kivoltam éhezve, ha ettem akkor is éhes maradtam. Felhíztam 55 kilóra, ami rekord volt nálam.


Az ilyen éheztetem magam diétáknak két vége van: anorexia vagy zabálás. Inkább fogyj le normális diétával, sportolással.

2016. aug. 9. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!