Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miért vagyok 9 hónapja szerenc...

Astoriaheelfiger kérdése:

Miért vagyok 9 hónapja szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Sziasztok! 28 éves férfi vagyok 9 hónapja tart, hogy az életem 720 fokot fordult rossz irányba! 2017. január 22 én bele mentem egy közös üzletbe ahol 10 % os önerőt fektettem bele az üzletbe 1,000.000-ft -ot a srác lelépett a pénzemmel! Mondanom sem kell, hogy feljelentettem a rendőrség semmit nem csinál a a nevezett egyén fellelhetetlen! a párom január max február elején el hagyott 3 év kapcsolatból vissza táncikált!(mai napig minden nap sírok utána.) Egy alagsori lakásban élek ahol Márciusban a hirtelen leesett több cm es csapadék miatt az egész társasházat elnyelte konkrétan úszott a lakásom a SZENYVÍZBEN,mert nem tudta elnyelni ezt a rengeteg esőt a régi csatorna. Az okozott károm meghaladta a 2 millió forintot amit persze biztosító egy forintot sem fizetett! a közös képviselő megígérte a tisztasági festést B///TT kifestetni nálam! A legjobb barátnőm aki nem mellesleg még szerelmes is belém ,csak ez fordítva nem igaz mindent meg tesz azért, hogy mással ne lehessek boldog! Megbeszéltük vagy 1000x-, hogy én nem tudok úgy rá nézni mint ideális lányra aki az életem részese lehetne, elméletben megérti gyakorlatban meg a tökellenkezőjét tanúsítja! Azért foglalkozom vele,mert nincsenek barátai valahol sajnálom is, de .....

Kaptam a nav-tól egy 150 ezer forintos csekket amit nem értek, hogy milyen okból kifolyólag,de ki kell fizetnem a csaj semmi kézzel fogható vagy inkább úgy fogalmaznék, hogy tárgyilagos bizonyítékot nem tudott mutatni a fizetésem valós OKÁÉRT... majd jött az elmű 130 ezer! Az egészségi állapotom a küszöbön értékhatáron alul! Pánik beteg lettem! A kocsimat el kellett adnom, jah és minden aranyamat elnyelt a báv zálogház! nem hiszek az átkokba és stb!!!! DE EBBŐL ELÉG ÉS NEM ÉRTEM A MIÉRTJÉT! EGYSZERŰEN NAGYON ROSSZ EZ AZ ÉV (ABSZOLÚT NEM NYUGTAT MEG AZ, HOGY MAJD LESZ JOBB NA MEG AZ EGYSZER FENT ÉS MAJD LENT) SZKEPTIKUS VAGYOK! EZ TÉNYLEG TÖBB A SOKKKKKKKKNÁL!


2017. szept. 11. 04:26
 1/9 anonim ***** válasza:
52%

Sajnos vannak ilyen szar időszakok az életben, amikor minden rossz összejön (és szerintem a NAV ezt valahol kiszagolja, mert tényleg mindig ilyenkor kell befizetni nekik valamit...) Mást nem tudok mondani, mint hogy hidd el, ennél már csak jobb lehet. Azt az állítólagos legjobb barátnődet dobd ki, csak lehúz téged érzelmileg. Azért van mániákusan rádakaszkodva, mert más nem áll szóba vele. Ha dobod, legalább rákényszerül, hogy keressen új barátokat. A NAV-tól meg az Elműtől kérj részletfizetést, meg szokták adni, ha látják a fizetési hajlandóságot. Közös képviselőt kérd számon, hogy hol van már a festésed. A biztosítós, a NAV-os meg az egymillával tartozó csávó esetét is érdemes lenne megbeszélned egy ügyvéddel.

Kitartás, már alig négy hónap van csak ebből az évből. (nekem is pocsék év...)

2017. szept. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
22%
Mindig is szerencsétlen voltál.
2017. szept. 11. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
66%
720 fokot ha fordulsz pont ugyanarra nézel mint a forgás előtt! Pont. Hülye vagy. Mondtál volna a nagy helyett egy normális értéket!
2017. szept. 11. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
24%
Elátkoztak. Fordulj az ezo tv-hez.
2017. szept. 11. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
30%
Mert ideges és pánikbeteg vagy -> rossz döntéseket hozol -> még idegesebb leszel....
2017. szept. 11. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

miért kell a másikat sértegetni ?



720 fokot írtam és kész!! a másik meg hozzá szóló meg inkább ne szóljon hozzá, főleg ne vonjon le rólam konzekvenciát ,ha nem is ismer!!! köszönöm

2017. szept. 11. 12:10
 7/9 anonim ***** válasza:
42%
Van fedél a fejed felett, van mit enned, és tudsz internetezni. Szerencsésebb vagy, mint a Föld lakosságának 80%-a.
2017. szept. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
66%
Szarul tekintesz a világra haver. Változtasd meg a vilàgkèped.
2017. szept. 11. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
56%
Hallgass sok zenét attól jobb kedved lesz, remélem nem fog ez folytatódni. :(
2017. szept. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!