Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Meg vagyok átkozva, mit...

Meg vagyok átkozva, mit tegyek? Részletek lent!

Figyelt kérdés
Sosem hittem ilyesmiben, mindig csak a tudományban, de egyszerűen kisiklott az életem, és azóta (kb. 10 éve) minden félresiklik, és ha valami mégis jól indul, akkor is rosszul végződik. És közben meg tehetséges vagyok, és annyira rossz ezt átélni, hogy emiatt kukába megy a tehetségem, mert semmi nem jön össze, és az emberek se vesznek komolyan. Átok ül rajtam, hogyan szabaduljak meg ettől.

#fiú #lány #sikertelenség #tehetség #átok #szerencsétlen #félresiklás #megátkozva #ág is húz #elfecsérlődés
2016. okt. 3. 23:21
 1/6 anonim ***** válasza:
Miben vagy tehetséges?
2016. okt. 3. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
pont ugyanezt érzem én is
2016. okt. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A természettudományokban, meg zenében is. Elég sok mindent tudok, különböző területekről, de a munkahelyemen ezt se nagyon veszik észre, csak hogy folyton elalszok, meg nem bírok annyit dolgozni, mint elvárják, meg hülyének néznek, mert nem értik, amit magyarázok, pedig nekem van igazam, csak ők nem értik, meg ilyenek...
2016. okt. 3. 23:29
 4/6 anonim válasza:

Velem is előfordul hasonló. Gyakran én sem tudom teljesen átadni a gondolataimat más embereknek, mert mindent elkapkodok, nem vagyok elég alapos.

Új környezetben, új helyszínen, új emberekkel gyorsan eltűnt rólam ez az "átok". :)

2016. okt. 3. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
72%

Ha úgy érzed, a helyeden nem becsülnek meg, akkor dolgozz magadnak. Úgy értem, tűnődj el, hogy milyen témákból, ötletekből tudnál pénzt csinálni. Aztán csiszolgasd-fejleszd a legjobb ötleteidet, ami már önmagában sikerélményt hoz. látod, hogy olyasmid van, amihez a többiek kukák.

Ha eljutsz odáig, hogy mellékállásban pénzt keresel ezekkel a dolgokkal, pláne ha még annál jobban is bejönnek, akkor már elismerőbben, vagy irigykedve néznek.

Még egy fontos gondolat:

Nehéz előre eltalálni, hogy melyik ötlet jön be igazán. (Ezért is tanulmányozd pár feltaláló, sikeres üzletember életútját.) Ha nem azonnal jönnek az eredmények, és néha csalódsz, mert nincs akkora érdeklődés, mint gondoltad, akkor se add fel. Tudod hány eset van az ipartörténetben, a találmányok történetében, vagy az üzleti életben, hogy valaki egy lépéssel "a győzelem előtt" az addigi eredménytelenség hatására föladta és visszafordult? Nagyon sok.

A Google alapítója mondta, hogy a kereső előtt 9 másik, teljesen egyenértékű kiváló számítástechnikai ötlete-munkája volt, mégis, azok a kutyát sem érdekelték. A G-ból pedig záros időn belül milliárdos nagymenő lett. Hogy miért pont ez az ötlete jött be a 10 jó ötlet közül, azt ma sem érti.

2016. okt. 4. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
66%
én mindig napsúgárt szoktam felhívni hogy szokta leszedni rólam a rontást. 2000ft+áfa de az elöttem lévő is jól beszél
2016. okt. 4. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!