Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Miert vagyok szerencsetlen?...

Miert vagyok szerencsetlen? Leci katincs ra kerlek olvasd el

Figyelt kérdés

Ezelot 4 napja elvesztetem

A penzem megint masnap elvesztetem a penzem es nem volt lyukas a zsebem egyik nadragomon sem ezek elot el rontotam anyam telefonjat es a tobirol nem is beszelek pedig mindig imadkozok es semmi roszat nem csinalok es ebben az a legroszabb hogy ez mind a szuleim kara es nem vagyunk gazdagok sem es ezt nekik visza akarom adni tenyleg ez Mar sok es az ezeloti karok meg nagyobbak leci adj barmijen tippet amivel penzt keteshetek ha el olvastad nagyon szepen megkerlek irj barmit :(


2017. jún. 21. 19:57
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Bocsi a helyesirasert
2017. jún. 21. 19:57
 2/14 Manócska1 ***** válasza:
sajnálom,amik történtek veled. sajnos vannak ilyen időszakok szerintem mindenkinél. hány éves vagy? fiú,lány?
2017. jún. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%
imáttkoz sokatt éss akor minden jora fordúl!
2017. jún. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Esetleg amit lehet, pakolj bankszámlára... A teló meg tuti tönkrement?? Mi történt vele? Rossz töltőtől legfeljebb az akksi purcan ki, esetleg olcsón kicserélteted az akksit... Más baja lett?


Mindenesetre nem irigyellek, szurkolok, hogy jobbra forduljanak a dolgaid!

2017. jún. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem egy magyartanár szelleme üldöz téged...
2017. jún. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
15 eves vagyok es lany sokat imadkozok de minden roszabb a telefon pedig lezarta magat
2017. jún. 22. 09:25
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
XDDDDDD szerintem a sok ima ártott neked.
2017. jún. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

15 évesen hogy lehet így írni???

Egyébként sok embernek vannak balszerencsés napjai, akár több is egymás után. Velem is volt ilyen pechszéria egy egész héten át (elkéstem, eltévedtem, elhagytam a telefonom, elfelejtettem házit csinálni, zsinórban jöttek a felelések és persze a rossz jegyek stb.), kellemetlen, de nem nagyon lehet mit tenni. Annyit maximum, hogy bármi is történik, próbálj nyugodt maradni és odafigyelni magadra, cuccaidra stb. Ha ideges vagy, kapkodni fogsz, rohansz és még nagyobb az esélye, hogy elhagysz, elejtesz valamit.

2017. jún. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Közveszélyes Kontár ***** válasza:

ugyetlen vagy

keres egy pasit aki vigyaz rad mint egy orangyal

lehetoleg korod belit, idosebbek csak ujabb balszerencseket zuditananak a nyakadba

15eves talpraesett fiuk mar eleg onalloak es anyagialag is jol alhatnak


$!@

2017. jún. 22. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Lezárta magát a teló? Tudtommal a tulaj ha elviszi a szolgáltató egyik hivatalos boltjába, ott feloldják neki.
2017. jún. 22. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!