Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mikor lesz már világvége?

Mikor lesz már világvége?

Figyelt kérdés

Szeptember valahányadikára ígérték, de úgy tűnik most sem lesz, pedig minden évben készülök rá, mert sosem tudni. A konzerveket is folyamatosan veszem és az ásványvíz készletem is megvan, de hiába várok sehol semmi. Miért késlekedik? A Maják is 2012-re ígérték, de semmi se volt. Miért nem jön össze soha semmi?

By imitáló; Nem Kókler



2017. szept. 13. 17:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Irma szerettetel vár téged....siess le ne késd.
2017. szept. 14. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
@10 Sajnálom, hogy butának neveztem az egyik barátodat? Ami a barlangot illeti, úgy hallottam biztonságos...sok fórumon mondják, hogy a barlangban túl lehet élni.
2017. szept. 14. 15:55
 13/16 anonim ***** válasza:
Mondom, nincs barlang. Még hányszor ismételjem?
2017. szept. 14. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

A világnak soha nem lesz vége. A csillagoknak van egy élettartamuk. A mi Napunknak is.

Amikor a csillagban a hélium mennyisége elér egy bizonyos szintet a nukleáris folyamat leáll.

Vörös óriás lesz belőle, elnyelve mindent, ameddig kiterjed. Tovább nem írom, mert ezt sem érted.

2017. szept. 14. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Mintha várnád a világvégét, úgy írtad ki a kérdést.

Egyszer biztos lesz, de időd se lesz konzervet meg vizet pakolni a barlangodba.

2017. szept. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Készülj :D


[link]

2017. szept. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!