Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mondanátok nekem pszichológiai...

Mondanátok nekem pszichológiai trükköket vagy tényeket? Sokat segitenetek, kérlek minél több tippet ha lehet, gobdolok itt az emberek manipulasarol, vagy hogy hogyan deritsek ki bizonyos dolgokat stb.

Figyelt kérdés
:)

#tipp #pszichológia #ember manipulálása
2017. szept. 14. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
39%
Menj a politikai oldalra, ott bőven találsz.
2017. szept. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
39%

A manipulálás nagyon nehéz tevékenység,"folyamat" de ugyanilyen a titkok feltárása is, viszont ez kicsivel könnyebb változat.

A lényeg, hogy ne használj egyenes fogalmakat soha. Kulcsszavakat, és messze kerülő fogalmakat kell alkalmaznod. Ne jöjjön rá az adott személy, hogy mik a valós szándékaid. Illetve TILOS arra gondolnod hogy mit akarsz kideríteni, mert az illető megérzi hiszed, vagy sem, és akkor fuccs, ő fog veled játszani.

2017. szept. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
55%

Egy valós példa.

Pont tegnap este történt.

A párommal megittunk 1-1 üveg sört. Még egyet kibontottam, és azt mondta, már nem kér többet. Megkértem, hogy tartsa meg az enyémet [szándékosan] és átvette. Mivel azt az ízesítést ő is szereti, nem volt nehéz dolgom. De tovább, mondtam neki, hogy jó színe van a sörnek, és mennyivel tisztább mint egy tea, melybe mindent beledarálnak a zöld szárakat is beleértve. Segítségemre volt, hogy jó megvilágítást kapcsoltam a szobában teljesen fehér fényű reflektort alkalmazok. Megnézte a fény felé, és megkóstolta, majd bátran kortyolta megelégedetten.

Utána, mivel ismer, elkezdett röhögni. És mondta, hogy tudta, hogy ez volt a célom kezdettől fogva =D

Ismétlem még egyszer, hogy segítettek nekem a hasznos környezeti elemek.

Erre 2 jó filmet ajánlok megnézni.

1] "Eredet"

2] Will Smithnek van egy lopós filmje, ahol egy csajt tanít, hogyan kell másokkal elhitetni azt amit akarunk. [beleépítjük a környezetébe a jeleket]

2017. szept. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

1] "Eredet"

videa link

[link]

2017. szept. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

2] "a látszat csal" -Will Smith

videa link

[link]

2017. szept. 14. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez nem így megy. Ha szeretnéd, megadom tanítványom elérhetőségét, ő tanítja ezt átlag embernek is. Írj rám, ha érdekel.
2017. szept. 16. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!