Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a könnyező...

Mit gondoltok a könnyező szobrok-ról?

Figyelt kérdés
Már többször hallottam hogy bizonyos szobrok pl máris szobrok magukról elkezdenek könnyezni. Mit gondoltok erről? (Én nem hiszek benne.)
2017. okt. 9. 19:24
 1/5 A kérdező kommentje:
máris=mária és a kérdés hogy szerintetek ez mind csalás vagy valóság?
2017. okt. 9. 19:27
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyértelműen hazugság. Ne haragudj,de akárki akármit mond én nem hiszem el,hogy akármilyen anyagú (kő,márvány,réz stb.) el tudna kezdeni könnyezni. Ez is csak egy újabb kitalált sztori.
2017. okt. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Hát én sem hiszem el. Esetleg ha saját szememmel látnám akkor elgondolkoznék rajta, hogy igaz e.
2017. okt. 9. 20:26
 4/5 anonim válasza:

Vigyázni kell az ilyen szobrokkal! Biztos, hogy egy weeping angel. Ha látsz egy ilyet, nézz rá folyamatosan, ne fordulj el, és ne pislogj!


Amúgy nem hinném, hogy tényleg van ilyen. Valaki biztos unatkozott, és kitalálta. :)

2017. okt. 9. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
63%

Átverés, turista csalogató trükk. Szivacsos szerkezetű köveknél előfordulhat párakicsapódás. De ez csak fizika, ilyen alapon a kólásüveg is sír.

Egy szobornak sincs szeme, csak egy része úgy van kifaragva, mintha az lenne. Jelzés értékkel, nem funkció szempontjából!

2017. okt. 9. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!