Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Hogyha valóban Ádám és Éva...

Hogyha valóban Ádám és Éva voltak az első emberek, akkor hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
Hogy lehet pl. fekete,fehér,sárga bőrszínű ember? Nem rasszgyűlöletből kérdezem, csak akkor már itt megbukik a biblia. Vagy ez a tévhit.

2017. okt. 10. 12:06
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
7%
A biblia már így is vagy ezerszer megbukott. Nem csoda, hisz ókori mitológiákból lopták össze az egészet
2017. okt. 10. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Te már csak tudod , hisz biztosan te írtad.:D
2017. okt. 10. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
A biblia azt írja hogy isten az első ember part meg teremtette ugye ez volt adam és eva máshol ask és embla (skandináv) de lehetséges hogy utána is alkotott ember párokat ez tokre logikus lenne mert ha bele gondolsz hogy ők népesitették be a földet... A gyerekeik egymással és azok gyerekei is és igy tovabb egyszóval már a 2. Generáció el korcsosult volna (mondjuk ezis logikus meg magyarázza miért van ilyen sok degenerált ember:D) meg tegyünk hozza nem a biblia a legősibb ott van a gorog egyiptom japan Kína Mezopotámia skandináv azték hindu stb én mondjuk ezt ugy tudom elképzelni hogy adam (ask) eva (embla) voltak az elso homo sapiens-ék ugye bár ok meg keveredtek a régebbi homo-kal
2017. okt. 10. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy Éva volt az első nő. Ádám bordájából teremtette isten. Azért vagyunk sokszínűek, mert szétszórodtunk a földön. Afrikába meleg van, ott a pigment kell így feketék lettünk. Európába meg nem kell ígíy fehérek lettünk
2017. okt. 11. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Nem lilith volt az első csak teremtésekor keveredett samael miazmájával nyàkka vagy valami hasonlo és fellázadt hogy ő alá legyen vetve Ádámnak sokan démonként tekintettek ra de szerintem csak simán ki alt magáért és ekkor jött eva mert adam magányos volt és luciferko is
2017. okt. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Ha egy embercsoport elzártan él a többiektől, elkezd belterjesen szaporodni, és kialakulnak sajátos jellemvonásaik. Plusz a helyi körülményekhez is alkalmazkodik lassan az adott népcsoport. A különböző bőrszín, jellemző arcvonások, így alakulnak ki. A Biblia ennek nem mond ellent.
2017. okt. 11. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Ádám és Éva leszármazottai szétszóródtak a földön és alkalmazkodtak az éppen esedékes körülményekhez. Tehát ye, evolúció. A Biblia meg az evolúció meg nem nagyon üti egymást szóval...
2017. okt. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Vágjátok, hogy olyan dolgon agyaltok ami elvileg 2017 èves? Tudjátok mennyi mocsok rakódott rá? Felesleges. Feltètelezèsekről feltèteleztek feltètelèzeseket.
2017. okt. 11. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Feltètelezèseket*
2017. okt. 11. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
18-as te sem álltál kétszer sorba, mikor az észt osztották... Ádám és Éva nem 2017 éves. :D Mitikus realitás, eredetmítosz - nem történeti időben van. Vágod?
2017. okt. 11. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!