Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Hogyan legyen több energiám?

Hogyan legyen több energiám?

Figyelt kérdés
16/L vagyok és elég fáradékony, intrin lakok, hétvégéken járok haza (4 óra út), hazaérek és már dőlök is be ágyba. Ha 8 órákat alszok, akkor is eléggé elfáradok délután 4-5 órára. Nem tudom mi lehet a bajom. Most fogyózok (tudom, hogy nem vagyok kövér = 160cm, 53kg, de én akkor is sokkal jobban érezném magam egy 5kg-vel kevesebbel), úgyhogy kevesebb szénhidrátot eszek (ha menzán is túl sok szénhidrátos vagy zsíros kaja van, akkor csak keveset eszek belőle). Viszont, amikor nem fogyóztam, akkor is mindig álmos voltam.
2011. szept. 16. 20:14
 1/1 anonim ***** válasza:
100%
Nah most, fáradékonyságot okozhat túl alacsony szénhidrátbevitel, vitaminhiány, vérszegénység, és pajzsmirigy alulműködés.
2011. szept. 16. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!