Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Valaki átélt már ilyet?...

Valaki átélt már ilyet? (megérzések)

Figyelt kérdés

Fú, nagyon durva élményeim vannak, azért írom le, hogy hátha már más is átélt ilyet és nem vagyok teljesen hülye :D

Szóval mikor előző barátommal szakítottam előtte rémálmom volt (nem szokott lenne talán egy évbe egyszer-kétszer) azt álmodtam hogy felmentem hozzá hétvégén vele voltam de hétközbe egy másik pasit ölelgettem... ugyanott ahol ő lakott. és nem értettem az egészet. Nagyon rossz érzésekkel volt tele ez az álom mikor felébredtem nem tudtam hogy most ez tényleg igaz vagy mitörtént kellett pár perc mire rendbejöttem. De nem is ez a lényeg, hanem aznap mikor ez történt megvolt beszélve hogy felmegyek hozzá de a buszon egész úton mintha nem önmagam lettem volna, hülyeségeken gondolkoztam és szinte azt se tudtam hol vagyok... Nagyon nehéz ezt így leírni. Következő nap szakított (semmi előjele nem volt...) Mostani barátom ugyanott lakik ahol ő pedig elég kicsi ennek is az esélye... Mindegy ez lényegtelen :D Szóval mostani barátommal egy kicsit összevesztünk és előtte megint előjött ugyanez (rémálom ugyan nem volt) de megint jött ez a hülyeség hogy hülyeségeket képzelődöm és nem vagyok magamnál o.O Máskor SOSINCS ilyen. Az oké hogy vannak megérzéseim, de ezek a megérzések miért pont ilyen formában jelennek meg?


Amúgy egy csomó más dolgot megérzek és nekem aztán írhatnak olyanok akik nem hisznek az egészbe mert én meg tapasztalom... :D Szóval nekem aztán tökmind1


2010. máj. 30. 05:34
 1/6 anonim ***** válasza:
Akkor most is szakítani fog veled a mostani barátod, vagy közel állsz hozzá...vagy nem értem...
2010. máj. 30. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Velem is történnek ilyesmik, tettem is fel egy hasonló kérdést.Ha érdekel olvas bele...


http://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria__parapszichologia__83..

2010. máj. 30. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

hát velem nyáron volt olyan,hogy nyaraltunk..és reggel le akartunk menni a strandra(olaszországban voltunk) és mondtam anyumnak,hogy ne menjünk le inkább mert furcsa érzésem volt,ezis megérzés:))

És pont akkor volt cápatámadás és pont azon a partszakaszon ahol mi szoktunk lenni..

meg vmi döglött cápa uszkált a vizen:S:S

nagyonfasza nyaralás volt:D

2010. máj. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Én is mindig megérzek dolgokat előre, vagy megálmodok. Volt barátomat mielőtt megismertem, azt álmodtam, hogy egy sráccal összejövök... mikor őt megismertem, akkor eszembe jutott, hogy én őt már láttam, álmomban ő volt az, akivel összejöttem. Akárhányszor szakítottunk mindig tudtam 1 nappal előtte, h másnak vége lesz. Ha egy barátom megcsalt, mindig tudtam mit tett, még ha nem is volt rá igazi bizonyítékom. Mikor elmondtam neki, nem tudta honnan tudom, és minden igaz volt. Örülj neki, hogy ilyen jók a megérzéseid. :) 18/L
2010. máj. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Tudjátok őrültségnek hangzik, de én akkor is tudom, hogy mi történik...

És mondhat bárki bármit, dobálózhat bármivel nem érdekel!

Mert ezek mind saját magam által megélt tapasztalatok!Mi ez, ha nem magyarázat?

És nekem ennyi tökéletesen elég. Nincs rá szükségem, hogy bevárjak mindenkit amíg felzárkózik.Ennyi is elég, hogy a hitet válasszam. És a primitív tévedésben élő tömegekkel ellentétben igyekszem nem elkövetni a hibát, hogy megfogalmazzam megmagyarázhatatlant!Nem tudom, hogy miben hiszek, egyszerűen csak hiszek!

Hiszem, hogy több van bennem mint amire a rendszer nevel!

Én azt mondom különlegesek vagyunk!

És azoknak akik bírálnak mert nem részesei ennek, nos...ha számodra ez valóban elegendő indok engedd, hogy leboruljak szellemi képességeid előtt...


fred_hunter

(08:12)

2010. máj. 31. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Örülök a válaszoknak de senki nem a kérdésre válaszolt :D Ezek szerint másnak még nem volt itt ilyen =) Na mind1, köszi

Ja és nem szakítottunk az "összeveszés" előtt éreztem ezt mostmár minden oké.

2010. máj. 31. 13:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!