Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Jól teszem ha továbbra is...

Jól teszem ha továbbra is ezen az úton járok haza? Bővebben lent .

Figyelt kérdés

Van egy kisebb erdős rész a munkából hazafelé vezető utamon ,amit azért használok mert leröviditi az utat és elvileg biztonságosabb mert nincsenek kocsik ... de van egy fura tulajdonsága ... most jöttem rá hogy nagyon negatív gondolataim támadnak amint oda érek ... nehéz leírni a jelenséget ... maga a terület egy pár méternyi földút, véigig fákkal a mentén , kicsit olyan alagútszerű a lombok miatt ... és hát igen eléggé elhagyatott hely , sok a szemét és éjszaka gyér a világitás , szóval nem túl bizalomgerjesztő ... de én eddig erre nem is gondoltam ,csak mentem rajta hogy gyorsan kiierjek a buszhoz . De már masodjára vettem észre hogy amint az útra lépek nagyon erős negatív gondolazaim támadnak , szinte képszerűen jelennek meg dolgok a fejemben. Egyszer valami menekülő nőt " láttam " legutóbb meg nem tudom honnan a fenéből jött ez de éhező emberek gondolata és mondhatni látványa rohant meg amikor ezen az úton mentem ... nagyon furcsa érzés ... mostanában már tényleg inkább szedem a lábam ott ...

Az lenne a kerdésem hogy mi lehet ez ?

Lehet hogy nem kéne arra járnom ?

Mással is történt már hasonló ?


Válaszokat előre is köszi !



2017. nov. 9. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:
" egy pár méternyi földút, véigig fákkal a mentén" No meg a lajbin!:-))
2017. nov. 9. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Negatív gondolataid és érzésed nem mások, mint tudat alatti félelmed kivetülése.
2017. nov. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Vannak vészjós helyek, de ezek valójában az emlékeidben, vagy inkább a tudatalattidban elraktározódott valamikor rossz élményekből táplálkoznak. A látvány felidézi benned az akkori rossz érzést, aminek az oka akár egy filmbeli képsor, vagy a gyermekkori képzeleted játéka is lehet.
2017. nov. 10. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!