Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » A telefonom azt jelzi, hogy...

A telefonom azt jelzi, hogy az éjszaka közepén éjfél tájban kb 2000 lépést tett meg, mégis hogy történhetett, mikor aludtam?

Figyelt kérdés

Szerintetek szellem, ufó vagy mi lehetett?

A telefon reggel ugyanott volt, ahol hagytam vagyis a töltőn.


2017. nov. 9. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Alvajáró vagy, vagy valaki más használja éjszaka a telefonodat. Nézd meg a böngészőben előzményeket vagy a hívásnaplót, akkor láthatod, mire használták éjszaka.
2017. nov. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az alvajárást kizárnám, mert nem hiszem hogy alva képes lennék a telefonomat leszedni, menni vele egy csomót majd visszarakni a töltőre. A böngésző és a hívás előzmények nem mutatnak semmit és csak a szüleim voltak itthon tegnap, de ha még használták is volna, akkor sem mászkáltak volna ennyit vele.
2017. nov. 9. 14:30
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt rosszul hiszed, annál komplikáltabb dolgokat is csinálnak alvajáró emberek.
2017. nov. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Csak tegnap éjjel, vagy rendszeresen?

Google Fitnessel, vagy mivel méred? Töltsd le azt, az is méri a lépéseket, és mutatja is az útvonalakat általában. Vagyis nekem mindig megjegyezte merre jártam.

Szóval azt nézd vissza, ha rendszeresen. Ha egyszeri, szerintem csak szoftver bug.

2017. nov. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a telód kattant be. Elèg egy hiba. Gyakran előfordul. A technikai rendszereknek mèg bőven van hova fejlődniük. Hiába fènyezik magukat.
2017. nov. 9. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
88%
Valószínűleg a nappal megtett lépéseket éjfélkor számolta el.
2017. nov. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ja, az tök kizárt hogy alvajáró lennél vagy a technika tréfált meg vagy egyszerűen csak nem nézted mennyit sétáltál aznap elvégre ilyen dolgok léteznek, de ufó vagy szellem az bezzeg lehetett.


Küldök neked pénzenergiát ha adsz nekem pénzt.

2017. nov. 9. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

"Szerintetek szellem, ufó vagy mi lehetett? "


Ennél sokkal egyszerűbb a helyzet.


Gondolom a GPS WLAN és telefon hálózatot is felhasználja pozicionáláshoz. (Mint a navigáció)


És egy éjjeli szekrényen vagy asztalon a szobában, nem tökéletesek a jelek. A telefon folyamatosan keresi a jeleket, hogy pontosabb adatokat kapjon. Ezért sokszor változik az általa feltételezett pozició. (Kb mintha egész éjjel ide-oda ugrálnál X km-es területen belül)


Ez olyan, mint annó a pokémonos tojások kiköltése volt szobából. :d

2017. nov. 9. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Egyszer volt csak ilyen?

Tegyél fel olyan szoftvert, ami az utat is méri neked.

Amúgy lehetsz alvajáró, és akár még kocsit is vezethetsz, ami azért kicsit bonyolultabb ennél.

Van melletted valaki, aki ezt kiderítheti? Elég veszélyes dolog, nem szabad félvállról venni.

2017. nov. 26. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!