Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Kibirhatja 49 napig etel...

Kibirhatja 49 napig etel nelkul napi 3-4 liter vizzel?

Figyelt kérdés

Az egyik baratunk tisztulason megy keresztul, mind a 7 csakrajara tart egy het bojtot egyvegbe. Eddig jol birja, kb 17 napja nem eszik. Max citromos vizet iszik, azt mondja a citrom segit a tisztulasban. 40-en mar tul van, aggodom erte, hogy valami baja lesz-e, nagyon elszant. Mar tobbszor csinalt ilyet, de max 8 napig birta. Van mibol leadnia.

En nem ertek ezekhez az ezoterikus dolgokhoz, aki tudja, mirol van pontosan szo, elmondana, hogy ez mennyire jo a szervezetenek, illetve lehet-e valami baja a tisztulas alatt, ha tenylegesen energiakat kap az etel helyett?



2017. nov. 20. 20:50
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
61%
Bár megdöglene az ilyen elmebeteg csakrás idióta. Más emberek napi 12 órát robotolnak s ez tisztulni akar. Írtani kéne.
2017. nov. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
51%
Ugyis elajul, es elviszi a mento. Ott majd helyrerakjak a fejet.
2017. nov. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:

Az emelt vízmennyiség jó ötlet, mert a zsírral együtt állítólag sok káros anyag is felszabadul, amit vízzel lehet üríteni.


Ha 40-et kibírt és még nem haldoklik, van zsírja, akkor valószínűleg nem fog belehalni. Bár én egészségesnek nem mondanám. Ha semmilyen ételt nem visz be akkor a bélflórája kihal, amit komplett fel kell majd építeni.


A csakrás dolgot nem értem. Az étel a gyökércsakrához tartozik, a második héten nem a szexuális dolgokkal kellene foglalkozni? Egyébként a hinduizmus valamilyen aszkétikus ágból jövő böjt lehet.


Ameddig nem próbál 7 évig böjtölni napi egy szem rizzsel, addig lehet, hogy nem jön rá magától:

ha túlfeszíted a húrt, elpattan. Ha túl lazára engeded, nem ad hangot

2017. nov. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
0%
Valószínű semmi baja nem lesz, ha ésszel csinálja. Orvosi felügyelet kell, a vége fele nem árt sűrűbben. Való igaz, sokan vallják, hogy így könnyebb megtisztúlni. Javarészt azért, mert az önfegyelem, türelem tanulása ami tisztítja a lelket ilyenkor. Meg sok egyéb. Lehet jótékony hatása, és aki ért hozzá annak lesz is. Akik meg pizzákról beszélnek, meg h minden nap kell enni, meg max ennyi meg annyi, ők egyszerűen gyengék még maga a gondolathoz is, h akkor is nélkülönzenek és ezzel esetleg a lelküket edzék, amikor van miben dúskálni. És itt semmiféle fényevésről meg ilyenekről nincs szó. Németországban sok súlyos betegséget gyógyítanak e módszerral, persze szigoru orvosi felügyelet alatt.
2017. nov. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim válasza:

"Valószínű semmi baja nem lesz, ha ésszel csinálja."

Hogy lehet 49 napig ésszel éhezni?

2017. nov. 21. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 A kérdező kommentje:

17 napja nen eszik kb, 40 even van tul, de szerintem van 47 is, igy ertettem.

Ma kicsit rosszul volt, az orvosbak szoltunk (egyebbkent nalunk van vendegsegbe kulfoldrol), es az orvos lehulyezte, szoval abbol nem lett semmi, valami vitaminokat ajanlott.

Mint mondtam, nem eloszor csinalja a bojtot, de ennyi ideig meg nem sikerult.

A felesege meg a lanya meg tamogatjak....nem ertem meg oket. Elutazott 12000 km-t, es nem eszik semmit, minket egy ekkora utazas szornyen lebetegitett, nem hogy ne egyunk.

Egyebbkent katolikus kereszteny, de az egyhazzal ninca kibekulve, azt mondja, amiben hisz tobb, mint a hinduizmus :/

Valami karma dolog ez, hogy tobbet ne jojjon vissza a foldre, ne legyen kovetkezo elete, es hogy igy megtapasztalja azt, ami a halala elott tortenik, es hogy nem tudom milyen kapuk nyilnak meg elotte, hogy valami kepessegei lesznek ettol.

Remelem nem megy el a vegsokig, aggodom azert...

Mivel nem mondtam, hogy egy 13 eves lany vagyok, mostmar tudjatok, hogy en nem tudok ra hatni, a szuleim probaltak, de csak hajtotta a magaet, meg hogy mi nem tamogatjuk ot. Az ejjel mind jarkalt, aludni sem tudott, bar gondolom az atallas miatt, anyaval reggel beszeltuk, hogy mind drukkoltunk, hatha megis enni fog :D

az elejen valamennyire vicces volt ez az egesz, de latszik rajta, hogy le van lassulva, nem olyan energikus, mint amugy.

Egyebbkent mi nem hiszunk ezekben, katolikusak vagyunk, tiszteletben tartjuk, de ennyi.



Irhattok meg!


Koszi az eddigi valaszokat!

2017. nov. 21. 20:14
 17/29 anonim ***** válasza:
0%
Idióta.de téged se kell félteni ahelyett hogy az első pillanatban lebeszelted volna két hét (!!!) után kiirsz egy kérdést mert kiváncsi vagy.
2017. nov. 21. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 A kérdező kommentje:
#17 mondtam, hogy a szuleim probaltak! a valaszokat elolvashatnad. Orvost is hivott apum tegnap, az meg lehulyezte, meg ha igaza is volt, kiakadt.
2017. nov. 22. 05:49
 19/29 anonim ***** válasza:
48%

Mindenki saját feladata, hogy ha tudja táplálja magát, úgy ahogy ő akarja és amiben hisz. Az, hogy összeszűkűl a gyomra meg bélflórákat újra kell építeni, meg léphet fel hiánybetegség is, de ennek ő hidd el utánanézett.

Ha a szüleid beszélték volna rá akkor peesze joggal aggódhatnának. De ez az ő döntése, valószínű árt is neki a folyamatos "csesztetés". Nyugodj meg vagy enni fog majd idővel, vagy végigcsinálja és semmi baja nem lesz.

2017. nov. 22. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
2017. nov. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!