Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Megváltoztathatom valaha az...

Megváltoztathatom valaha az életem?

Figyelt kérdés
Szerencsétlenség ér engem nap mint nap, az élet minden lehetőséget elvág előlem...

2017. nov. 27. 17:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerezd vissza a hatalmad magad felett. Meditálj.
2017. nov. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Mindennek van oka mi mért történik.

Ezen gondolkodj el és azon, hogy az esetek mi célt használhatnak, mire akarnak rámutatni és rávezetni.

Ha van egy kis hited Istenben akkor megfogod látni a dolgok értelmét, még akkor is, ha látszólag és pillanatnyilag az események nem éppen kedvezőek.

Mindennek meg van a miértje. Ha valami rossz történik nem biztos, hogy az valóban rossz, lehet, hogy a későbbiekben az pont jól fog jönni.

Hozzáállás és nézőpont kérdése az egész.

2017. nov. 27. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
44%

Semmi koze a meditalas hozza szolashoz az elsonek irom mivel az csak lelkibeket tud adni.


Kedves kerdezo, lehet peches vagy de megis magad iranyitod a cselekedeidet. Pl ha rossz jegyeid vannak de genya a tanarod attol meg tudsz jo jegyeket szerezni. Ha netan az osztaly kozositett ki vagy kirugtak a magad ura vagy. Nem fog a vilagegyetem megszanni sem, de meg 1-1 ember se csak kis eselyel. Tegyel a boldogsagodert, erol szol az elet.

2017. nov. 28. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!