Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Nem tudom ti hogy vagytok...

Nem tudom ti hogy vagytok vele, de én őszintén szólva nem szeretném, ha a halál után lenne folytatása az életnek, lenne túlvilág, vagy reinkarnáció. Én a halál után nyugalmat akarok, ti hogy vagytok ezzel?

Figyelt kérdés

Nem elég itt a földön szenvedni?!Mire volna az jó,hogyha a túlvilágon is el kellene az embereknek egymás beszólásait,hülyeségeit viselni?!Nem lenne jobb,ha a biológiai halállal örökre lezárulna minden?

Csak normális válaszokat kérek!Köszönöm!


2010. jún. 2. 13:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
60%
nyugi le fog zárulni minden. meg fogsz szűnni. én azért szeretek élni még ha nehéz is néha, engem inkább az a tudat rémíszt meg néha hogy egyszer nem leszek...
2010. jún. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
64%
Csatakozom az első válaszolóhoz.Figyelj engem anyám állandóan csesztet,ordít velem meg sorolhatnám.Néha már kikészít ő,és egyes emberek,de azonkívül szeretek élni,örülök hogy van egy párom aki elfogad olyannak amilyen vagyok,stb szeretnék gyereket..stb.stb.nyugi a halál után nem lessz semmi,nyugalom lessz,hacsak em kísérted valaki életét.Én inkább attól félek hogy meghalok,élni akarok annak ellenére hogy szar az életem!!A vágy hogy majd lessz egy gyerekem..
2010. jún. 2. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
70%

Kedves kérdező van egy jó hírem ;) A helyzet az, hogy az Életnek nincs folytatása :)

Az Élet van öröktől fogva.

A "biológiai halál" amit te így nevezel az Élet egy formájának megszűnése. Emlékszel? Általános iskolában tanultuk az "energia nem vész el csak átalakul". Az anyagot (formát) energia tartja össze amit nevezhetünk Létnek, Léleknek, Éltető erőnek, Életnek, Istennek stb. Sohasem hal meg, sohasem születik, VAN. A forma -ami a test- múlandó. Az energia -a Lélek aki Valójában Vagy- a forma halála után új formát ölt Ha Akar. Amikor a Lélek testet ölt emberként lassan elveszíti öntudatát, ezért azonosul szinte minden ember a testével. A test halálakor a Lélek újra önmaga, és szabadon dönt arról, hogy reinkarnálódik újra vagy sem.


...nem is írok erről többet, mert a szavak sohasem fogják még meg sem közelíteni az Igazságot, de talán kaptál némi választ a kérdésedre, ami persze -ha vonzz ez a "téma"- új kérdéseket fog szülni ;)

2010. jún. 2. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
29%
Olyan mulatságos földi szemmel ilyen dolgokról diskurálni!Ez a tipikus "végesből a végtelent"érzés.Ha már eljutottunk ARRA a pontra minden világos és természetes lesz.Ne a mostani szemünkkel próbáljuk nézni.
2010. jún. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 14:18


Egyáltalán nem nyugtattál meg,mert én azt szeretném,ha a tudatom is megszűnne...

Jöhetnek még válaszok!

2010. jún. 2. 14:23
 6/21 anonim ***** válasza:
13%
A tudatod teljesen más lesz nyugi.Nem lesz harag bosszankodás ez egy más létezésforma állítólag nagyon jó.Mi itt lent most a földön ezt el sem tudjuk képzelni.Szóval ne félj:)
2010. jún. 2. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim válasza:
14%
Test természetesen meghal, de a léleknek nem lehet meghalni. Erre nem kell gondolni, hogy mi lesz halál után.. Legyen gondtalan életed!
2010. jún. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Én nem akarom, hogy megszűnjön a gondolatom, mert nem...:D De szerintem kár ezen idegeskedned kedves kérdező, elég messze van az még(reméljük) és hát nem lehet tudni, lehet tényleg nincs semmi...
2010. jún. 2. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%
Sajnos ez nem választás kérdése, mindenkinek meg van adva egy sorsfeladat. Ezt úgy képzeld el, hogy sok-sok bőrönd van egykupacban. Minden élet kezdetén felveszel egyet, és ha sikerül eljuttatnod oda, ahova kell (megteszed, ami meg van írva), akkor jön a következő csomag. Ha mindennel végeztél, akkor egy magasabb síkra lépsz. De nem véletlenül nem emlékezünk, mi van a halál után vagy mi történik velünk álmunkban, mert ugyan ezt a tapasztalatot élné meg mindenki, mint most te, azaz nem akarja a többi életet. De ezt csak a földi ego mondja neked, hidd el, a felsőbb éned tiltakozna ellene, mert mindenki saját választásából született a földre, és nem véletlenül. Majd megtudod, mi következik, addig viszont ne nagyon törődj ezzel a témával, mert elveszi az élet örömét... Remélem, segítettem :) Szép napot!
2010. jún. 2. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 15:20


Abszolút egyetértek vele. Nincs szükségünk arra, hogy a múlttal vagy a jövővel foglalkozzunk. Csak a jelen éltessen minket.

2010. jún. 2. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!