Kezdőoldal » Ezotéria » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Villás Béla...

Mi a véleményetek Villás Béla álatokkal kapcsolatos spirituális tanításairól? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Konkrétan: Egyik előadásában kérdezték az állatokról és azt válaszolta az állatok csak azért vannak teremtve hogy az embereknek szórakozásul és eledelül szolgáljanak.

A keleti vallásokkal szemben nem tartja rossznak a húsevést, azt hogy az emberek megölik az állatokat húsukért. Továbbá olyat is mondott hogy hülyeségnek tarja

az állatorvoslást neki sok állata van és jól tarja őket

de ha betegek soha nem viszi őket állatorvoshoz és ő maga

sem gyógyítja alternatív úton hanem ha úgy van visszaadja

a földanyának. Továbbá nem tarja jónak a szigorú állatvédelmi törvények bevezetését sem. Saját maga vágja

le az állatokat "szakrálisan" ha húst akar enni.

Szerintetek ilyen gondolkozással és tetekkel nem teremt rossz karmát magának?


Valami olyan kérdés volt hogy az állatok reinkarnálódnak? Erre azt mondta az állatoknak csak étertestük van és haláluk után ez feloszlik. Én pl. Teozófia tanításokban úgy tudom szerepel olyan tanítás hogy az állatok főként

a házi állatok fejlődve később akár egyéni lélekként reinkarnálódhatnak emberként. Azt én is úgy gondolom hogy

egy ember nem születhet vissza állatnak viszont lehetségesnek tartom hogy valaha az emberi lélek állatként szerzett tapasztalatokat a földön. Ez például

nyomon követhető mikor nagyon mély reinkarnációs hipnózisban olyan emlékek jönnek elő hogy állatként élt valaha az hipnotizált.



#ezotéria #spiritualitás #karma reinkarnáció állatok húsevés
2017. dec. 17. 12:40
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
54%
Ki a jo franc az a Villas Bela...? Kene ismerni valahonnan, ilyen celeb, vagy mi?
2017. dec. 17. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
62%
Oooo b+ elolvastam, Arkadia Fenyeinek Spiritualis Egyhaza. Tipikus megelhetesi egyhaz, csak a tamogatasokra meg az adojovairasokra hajtanak. A 'tanitas' katyvasz, huszonfele vallas darabkaibol osszelopkodott inkoherens kirakos. Hagyjuk mar...
2017. dec. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Villás Béla egy megélhetési spiritualista.
2017. dec. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
75%
Ha ez az egyén ilyen lelkülettel spirituális tanító, akkor nagyon sajnálom a tanítványait az biztos. Nem kell hozzá sem reinkarnációs hipnózis, sem látomás az Úrtól sem semmi egyéb, hogy valaki tudja ez mennyire torz elmére vall, véleményem szerint egyenesen gonosz ez a ember. Bárki akinek volt már igazi kapcsolata egy állattal érezhette milyen irtózatos intenzv érzelem, főleg szeretet lakik a kis lelkükben, aki így tud szeretni valamint így tud szenvedni az nem lehet egyenlő azzal a hülyeséggel amit ez a Villás hallucinál össze magának.
2017. dec. 17. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
74%

A nevét már hallottam, de nem ismerek tőle semmit. Majd ránézek.


Azonbab ezt a nyilatkozatát, konkrétan elutasítom.


Nyilván felvet, bizonyos - etikai -kérdéseket egy állat megölése.


Ahogy az is, hogy az ember miért mindenevőként alakult ki, ha ez rossz karmát okozna ?


Vagy mi van, a boltban megvett hússal?


Talán a körülmények, határozzák meg, a megitélését, mert ha éhezel akkor természetes, hogy megölsz, elpusztitassz valamit.

Senkinek ne legyenek kétségei affelől, hogy növényt enni nem pusztítás.


Így alakult ki a földi ökoszisztéma, és ez tény. Legalábbis jelenleg.


Viszont ha már ölni kell, az mindenképpen teljes tisztelettel, a lehető legkissebb stressz, és fájdalom nélküli vég megadásával történjen.


És igen, a tiszteletbe belezartozik az állat szeretete, a róla való gondoskodás, a védelem is.


Ez Villás nyilatkozatából, nekem nem tűnik ki. Sőt, ellenérzéseket vált ki belőlem.

2017. dec. 17. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát én csak hallottam valami olyan sztorit, hogy elment egyszer Indiába, és akkor mondta, akihez tanulni ment, annak mondta Béla, hogy azért jött, mert meg szeretne világosodni. És akkor az emberke nem értette, a Béla elmagyarázta neki, hogy mire gondolt; és akkor kérdezte a pacák a Bélát, hogy és mit tett eddig ennek az érdekében. És akkor mondta, hogy 5 éve vagy 4 nemtom, nem eszik húst, és nem iszik alkoholt. És akkor erre kérdezte a tanító, hogy "Gondolod, hogy annak a növénynek nem fáj, csak mert nem visít, amikor kihúzod a földből"? Valami ilyesmi volt. És azóta eszik újra húst.
2017. dec. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
ugye-ugye :)
2017. dec. 20. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Villás Béla egy nagyon jó kommunikációs képességgel rendelkező ember. Állítása szerint már megkeresték őt azzal, is, nem akar-e politikus lenni. Rengeteg híve van nemcsak hazánban, hanem külföldön is. Volt egy ismerősöm aki Villás Béla megszállott lett. Figyeltem hogyan alakul az élete, hátha valami jó, és pozitív történik vele. Nem, nem azóta mindenkit elátkoz, ócsárol, rosszindulatú és gyanakvó lett és a félelem irányítja az életét. Kérdezem én, érdemes-e Villás Bélát hallgatnia?
2018. márc. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
# 8-as,lehet, hogy hallgatja,csak nem jutott el az agyáig. Nekem is kb fél évig tartott, amíg eljutott az agyamig, hogy miről beszél. Én például jórészt neki köszönhetően jöttem ki a depresszióból. Az a szemléletmódja, hogy "ez van"; meg még egy csomó minden segített, amit ő mondott.
2018. márc. 18. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
9-es: előadásain is voltál, vagy csak videóit hallgattál?
2018. márc. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!